sampon na jemne vlasy a na zvatsenie objemu

nikitkka

fitoval + z lekarne pribl tak 3 eura aj cosi stoji a k tomu som ja pouzivala loreal kondicioner na zvacsenie "hustoty" vlasov.. mne topomaha... :)

lolita22

ahojte,ja mam najlepsiu skusenost so s Matrixom,je to tuzidlo v spreji,ktore si nastriekas ku korienkom do mokrych vlasov a vyfukas cez kefu a to mas potom taaakeee haaaro.Vola sa Matrix amplify volumizing system,da sa kupit v kadernictve,stoji asi 13E.

vlásky

na zväcsenie objemu vlasov pomaha jednoznacne dobra technika fenovania, ale urcite nie sampony. taky zazrak este nikto nevymyslel. to je ako s diétami.....

sweet_lolitta

Skus prirodny sampon Lavera, pomarancovy, neobsahuje silikony a nezatazi ti zbytocne vlas :)
Alebo v kazdej DM mas prirodnu kozmetiku napr. Alverde, je kvalitna a lacna, sampony stoja okolo 2 eur a taktiz bez silikonov. Skus na objem napr olivovy.

diana

Alebo skús šampón na jemné vlasy pre zväčšenie objemu a lesk vlasov z Oriflamu taký modrý no ešte je v ponuke a je veľmi dobrý, chvália ho.

zwedavus

ja som mala z Avonu - šampón na zväčšenie objemu vlasov, taký fialový. podľa mňa bol super, mala som po ňom pekné vlasy.