tu to nepatri ale.

Príspevok v téme: tu to nepatri ale.
chudacik

v skratke...mam 10 mesacny vztah ..milujem svoje dievca...bola 100fka inych ktore boli krasne a inteligentne a nepoddal som sa...bol som verny..a aj som...no posledne 3 mesiace stretavam kazdy den dievca,na ktore nemozem nemysliet...ked niesom s mojou priatelkou myslim len na nu...a ked som s priatelkou uz na nu nemyslim...chcem spoznat tu druhu... aj ked mam priatelku ktoru milujem...mam pocit ze k tej druhej zacinam nieco citit...

zuzka :)

Takze ona nikoho nema. Ty ju nechces opustit, ale co ak zistis, ze ta druha je pre teba ta prava. Co bude s tvojou priatelkou ? Ostane sama ? Alebo s nou ostanes aj napriek vedomiu, ze ta druha je tvoja skutocna prava laska.

sjella

No.. takze tako: moj nazor. laka ta to preto. lebo ju "nemas"...ak to skusis, je velmi pravdepodobne, za casom sa ti "zunuje" - totiz ze uz pre teba nebude tak strasne lakava. pretoze aj ta tvoja terajsia pre teba najpr bola strasne lakava... Je to uplne normalne, pretoze tak to vo vztahu byva.. Z mojej skusenosti ti mozem poradit len jedno: nepokusaj... Nedchaj rozhodnut rozum a nie srdce, resp. nejaky iny organ. Nekaz si vztah...Ja som si jeden tymto strasne pokazila a lutujem to... ak sa mate rozist, resp. ak by ste sa mali rozist tak urcite pre iny dovod a nie taketo pokusenie.. Dalsia dolezita vec,kt. by si si mal uvedomit je, ze takychto pokuseni bude vela...a je to OK, pretoze sme len ludia.. ale nepodliehaj tomu.. nexzamyslaj sa nad tym.. ber to tak, ze ano je pekna, ale moja draha je tak ktoru milujem. No na zaciatok vsetkoho si najprv uvedom, ci ju skutocne milujes... Kazdy vztah sa meni a je normalne ze casom nie je taky "hura" ako na zaciatku.. ja by som to neriskovala. ja uz som sa raz popalila a nemusim znova. nestalo mi to zato... ale mozno sa potrebujes aj ty popalit (moje zmyslanie vtedy bolo presne take ako tvoje)

chudacik

v nasom vztahu nieje nic ako v manzelstve..a nemusim ho ani nicim obohacovat je skvely..mali sme tazkosti ale aj tie sa prekonali vsetko funguje ako ma..neviem preco som sa tresol do inej ked viem na 100% ze bez tej svojej neprezijem...a ona bezomna tiez...a ak by som ju nechal...zuzik..nielenze by som ju ranil..ale nema nikoho ineho okrem mna.....vsetci ju zranili naj priatelia rodina..vsetci...len ja som snou...no aj napriek tomu viem ze k tej druhej to nieje len pobluznenie...a to ze svoju nechm nepripada do uvhy..len chcem spoznat tu druhu aby som zistil ci to co citim k mojej je prava laska...alebo ci ta nova bude prava..

zuzka :)

Musis sa zamysliet hlavne nad jednou otazkou - CHCEM UBLIZIT SVOJEJ PRIATELKE ??? Zamysli sa nad svojou odpovedou a pritom zvaz ako velmi jej mozes ublizit. Zalezi to len na tebe, v tomto ti nikto neporadi.

rata

Mám z toho pocit, že ste ostali vo vašom vzťahu v rovine, nijako sa nevyvíja ďalej, ste ako dlhoroční manželia a ty chceš nejakú zmenu. Vôbec ťa za to neodsudzujem, je to normálna vec, keď sa takého niečo stane. Podľa máš teda 2 možnosti, zosťať pri tej "starej" a naplno obnoviť vzťah,niečim obohatiť, aby si nemyslel na druhú alebo jednoducho skúsiť tú inú. Druhá vec však je, že ak to neskúsiš, nebudeš vedieť, o čo si možno prišiel.

chudacik

co ak ta druha ma byt moja vyvolena...a druhu sancu nedostanem...mozno som svina(ako zeny vravia) ale chcem spoznat tu druhu no pocas toho chcem stale chodit so svojou.-.neviem ako...

rata

Milý chudacik, skús si dať otázky, prečo ťa láka spoznať tú druhú? Je na nej niečo krajšie ako na tej, ktorú miluješ? Zaujala ťa niečim takým, že nemôžeš na ňu zabudnúť? Chýba ti niečo v terajšom vzťahu, keď tak strašne chceš spoznať tú druhú? Čo to je, čo ťa tak ťahá k tej druhej? Vonkajšia príťažlivosť?

sjella

hmn, to je pokusenie a skuska, ktoru ti zivot pripravil a teraz caka ako sa zaachovas.. ak milujes svoju priatelku, je to jasne.. nemyslim si, ze by si si chcel pokazit vztah a myslim, ze chces obstat v tej skuske..