posledny tyzden

Príspevok v téme: posledny tyzden
lieee

ahojte...uzivam hak druhy mesiac, a ocividne mi nesadla, takze akonahle sa bude dat pojdem za gynekologom,len sa chcem opytat ci ma niekto takuto skusenost ako ja a co to moze byt...posledny tyzden ktory ju berem(posledne tabletky z blistra) mam cely tyzden take spinenie ale to je az krvacanie..nie ako pri menzese,ovela menej par kvapiek za den..len sa cem opytat ci s tym dakto mal skusenost,a ci to moze byt tym,ze ta hak mi nesadla:)dakujem za normal odpovede

leerka

prve tri mesiace si telo este len na antiku zvyka, takze by osm tabletky hned nemenila,ale ak to bude pretrvavat este ten dalsi mesiac, tak ano....ja som mala mimomenstruacne krvacanie pri jednej antikoncepsii stale, cize skoncil menzes, zacalo spinenie a trvalo az do dalsieho menzesu...takze jasne ze som ju menila , ale az po troch mesiasoch...

CMu_Q

nj presne tak. mne napr. odporucal aby som zacala od 2-5 dna zaciatku menstruacie, vtedy sa eliminuje riziko mimomenstruacneho krvacania (plati to ked zacinas brat prvy krat) ale tak ja uz HAK neberiem, takze ma to netrapi

palacinka

spinenie ma skoro kazda zena, ktora zacina brat HAK, je to jeden z vedlajsich ucinkov, ktory by mal trvat tak max 3 mesiace..mimochodom je to aj v pribalovom letaku napisane a gynekolog to zvykne rozpravat pacientkam, aby sa hned na zaciatku nezlakli, lebo je to normalne..