čím znížim chuť do jedla ?

tinusska

bleee.. zarabala som si ho v cistej vode... a sup na to pol litra vody.... rozmyslam, dnes chcem ist este do tesca, co si mam kupit na zajtra do prace na obed.... total nic ma nenapada... asi cottage a vlarany... hm...

tinusska

no zdraviu ako zdraviu... ja sa snazim robit nieco pre svoju postavu... aj teraz som si dala pasik z milky... no fuj... ale tak radsej teraz, ako zase v noci... :) hmm.. asi si pojdem datk to psyllium, nech mam v brusku viac cokoladky :))))))

lleilla

baby,mi normalne robite vycitka,ake ste poriadne voci svojmu zdraviu,ja som sa dnes neodlepila pomaly od stolicky:D

tinusska

ozaj a co teraz robis? ja pracujem ako asistentka konatela, som tam 3 tyzdne, zatial pohodicka, ale keby bolo trosku viacej prace, ani sa nenahnevam :))

tinusska

no, to ja by som velmi chcela chodit na plavaren, vlastne, najskor sa naucit plavat.. :)) este ako som prisla domov som si zacvicila trosku kalanetiky a ako to ma dorazilo... :))

leerka

ja som studovala na STU MTF personalnu pracu v priemyselnom podniku...aj mna to bavilo,a le nie ta fyzika a pod predmetry