Chcem zacat zdravo zit!!

Príspevok v téme: Chcem zacat zdravo zit!!
kofolka

Doteraz som zila nezdravo...Jem ked som hladna (cize vzdy:-) ), jem cokolvek a fakt kedykolvek...Proste co chuti a kolko chuti. Vela vyprazaneho, malo ovocia, a zeleniny... O plet som sa kedysi starala, teraz to velmi flakam, veeeela krat sa vecer ani neodmalujem nieto este si vycistit plet ci spravit masku.... A podobne. Teraz by som vsak chcela nieco zmenit, hlavne kvoli svojmu priatelovi, trochu schudnut, zlepsit si plet, vlasy,...a cele si to nejak rozplanovat:) hlavne to chudnutie ...kto sa prida? budem rada

bubblinka

ahoj, tak ja mám 54kg a 165cm a mňa skôr trápia nohy:D dnes som sa celkom držala:D tak dúfam že mi to vydrží a koľko máš rokov? ja mám 18

lenullka

Môžem sa aj ja k vám pridať? tiež by som rada upravila stravu ani nie už tak na schudnutie ale skôr na to aby som sa začala zdravo stravovať. lebo si myslím, že klobáska, syr na to granko, práškový cukor a roztlačená surová vifonka asi nie je najzdravšia večera:P

ria9

ahojte rada by som sa k vam pridala..chcem schudnut asi 2-3 kila,spevnit postavu,ale aj mat krajsiu pokozku a plet:)

kofolka

no vážim 53 kg cca a meriam 168 cm... približne...a miery neviem, merala som nedávno ale nepametám, hehe, len viem že mám väčšie bruško..a ty?

bubblinka

ahooj kofolka ja sa k tebe rada pridám, aj ja chcem zmeniť svoje stravovacie návyky a celkovo aj zlepšiť svoj výzor. Môžem sa Ťa opýtať koľko vážiš a koľko meriaš? A aké máš miery ak vieš:)

leerka

tak drzim palce, ja som bola nutena svoj jedalnicek zmenit, takye nejem mastne, vyprazane jedl,a ani chipsy, arasidy a take veci vobec a uprednostujem len domacu stravu, ta je najlepsia...a napr ani nepijem nic ine ako vodu, caj a mlieko.....