neviem sa zamilovať

Príspevok v téme: neviem sa zamilovať
tyrusqa

mam 25 a po viacerych sklamaniach sa neviem zamilovat,stale ked som sa zamilovala,tak do toho nespravneho,mam pocit,ze zostanem cely zivot sama.kamaratky v mojom veku maju deti a pri tom aki su dnes ludia,aka je doba,ze kazdy mysli len na sex a ziadne zavazky mi je zle.skutocne mam chvile,ked ma nebavi zit.mam super kamaratov,ale ti ma nepritahuju fyzicky.nepomozem si,srdu nerozkazem.

kvakinko

Zeny vacsinou tuzia po zenatych muzoch.A potom su prekvapene,ked muz opusti rodinu,kvoli nejakej inej a donekonecna sa lutuju,aki su muzi zli a ake su oni chudinky.

tyrusqa

moj nazor je taky,ze ked sa im nieco zaujimave rysuje,tak zatajuju,chcu mat zadne vratka.drzal to drzal..az dokym som sa neopytala.

Smajlikova91

no,nie je to telesná vada..ale tak chápeš..jasné,že keby im to škrípalo alebo tak,tak by som možno niečo poriešila,ale takto.. :)) nemhrozí..no,to inak na chlapoch neznášam,že zatajujú svoje priateľky..

tyrusqa

moja kamoska by na to povedala,ved to nie je telesna vada :) mne sa nieco podobne stalo,az na to,ze pol roka sme si pisali a on nepovedal o nej ani slovo,az ked som sa opytala,ale mala som take tusenie..

Smajlikova91

no,asi tak :) a čo už...hm,platonické lásky,tým asi prešiel v živote každý..ale ja hovorím už o normálnych vzťahoch :) len vždy keď stretnem niekoho takého,s kým by sa dalo niečo poriešiť,zistím,že je zadaný a v takom prípade dávam ruky preč..

tyrusqa

no neviem..:)aj ja som bola v istom veku platonicky zamilovana..njn..nedostupny..presne..presne..to poznam :( do certa.

Smajlikova91

nedostupný je pre mňa chalan,ktorý je vo fungujúcom a perspektívnom vzťahu a klape im to..zasa si nemysli,že som nejaká šibnutá pubertiačka :)