Stahovanie domov po rokoch v zahranici

Príspevok v téme: Stahovanie domov po rokoch v zahranici
livia007

Hmm kto ma podobnu skusenost, ze sa po rokoch prestahoval naspet na Slovensko. Ake to bolo si zvyknut? ja sa dost domov tesim, ked som pred 4 romi odisla do Londyna tak som vedela,ze sa chcem vratit,ale chcela som si zdokonalit anglictinu a nazbierat pracovne skusenosti v mojom obore-administrativa. vraciam sa asi prave v tu najnevhodnejsiu dobu ked libra=euru a ked je kriza,ale aj tak chcem ist.Zacinam mat strach a obavy ,ze ake to vsetko bude...ten neznamy ,novy zaciatok..

magy357

Mno... sama si musis zvazit vsetky pre proti navratu na slovensku... hlavne sa budes musiet zmierit po tych 4 rokoch s uplne inou zivotnou urovnou, na aku si si zvykla. Zase zacne nekonecne rozmyslanie, co si dovolit mozes a co nie a ci to zahranicie predsa nebolo lepsie, aj ked samozrejme zdaleka nie idealne.

livia007

nie nie mosty za sebou nepalim, prave naopak mi bude za vstkymi smutno a aj im. urcite v lnodyne nechcem ostat-toto mesto je super na chvilu ale zit by som tu nechcela-ok jasne ze chcela ,ak by som si mohla dovolit byt v centre s podobne-an english dream.

patrikia

livia a nemozes ostat? neexistuje ani malicka sancicka, zeby si ostala? Ja zijem v zahranici 6 rokov, ale naspat by som sa nevratila zit ani Bohovi:)Urcite by som si nezvykla.