chceme a nemame .... :-(

rrrrrr

Tak potom sa mozes ty marne snazit, ked sa ON nechce snazit. Boze, co to mas za muza? Takeho by som teda nechcela. To nie je o hrdosti, ale o prisernej hluposti, moj manzel isiel so mnou aj ne genetiku aj si dal vysetrit spermie a to sme dieta este ani neplanovali, ale ja som od neho o dost mladsia, tak si chcel byt isty, ze on je plodny...

Rea2425

Ahojte. Aj ja sa snazim o babo marne. Som v poriadku podla lekara len to tehotenstvo nechce prist. Viete mi niekto poradit ako co najskor otehotniet. Som uz zufala. Rea2425@azet.sk

ertiertj

ked ste v poriadku tak by to prist malo..ja som po kyretazi teraz tak nemozme sa pokusat o nic ..som znova s tym byvalym priatelom s ktorym sa nam predtym nedarilo tak pochybujem ze sa nam to podari ked s tym zacneme :)uz ma to aj preslo cele a nejdem sa snazit oc nic..je to nespravodlive ze s tym ktorym nechcem to dieta s tym ho mam hned a s tym ktorym chcem sa nam nedari..no asi si budem muset pockat..snad raz :DD este som mlada budem si uzivat slobody :D

acera

kraaaska... ja so robila do teraz to iste ako z tym testom co som sa ich ja nakupila tak to bar kto nedokaze.... tak vela stasta :-)

acera

ertiertj... tak to si nemala bohvie co ..a co ide o ten spermiogram ja som ho tam uz poslala..(vsetko to tam beha na 90%)ale ako som sa nasmiala :-)dufam ze to raz pride....:-)

ertiertj

no tak ja som otehotnela dvakrat ..prvy krat neplanovane na prvy sup hned ale isla som na upt bola som moc mlada ...a druhy krat som sa pokusala strasne somc chela viac ako rok a nic potom som sa rozisal s priatelom nasla si ineho a stym som otehotnela znova na prvy sup =)ani som to necakala..no je to tak ked to clovek nechce to pride bohuzial..a dalsia vec nemusi mat tvoj priatel dobre spermie..vela chlapov ma stym problemy..tak ked sa nepodari do roka posli ho na spermiogram ci ho ma dobry..ked je malo spermii a su pomalsie je horsie otehotniet alebo sa to nepodari prirozdene vobec v takom pripade..ale zas pocula som aj o takych pripadoch ked mal muz katastrofalny spermiogram a zena nakonec otehotnela ..tak zazraky sa asi deju =D

alpa

Mimi dobre sa mylis, to odkial beries tieto veci? S priatelom, teraz uz s manzelom sme osem rokov spolu a vzdy sme sa nejak chranili, bud som brala HAK, alebo sme pouzili kondom, alebo prerusovanu suloz. Len jeden jediny raz sa do mna spravil a ostala som tehotna, teraz za dva tyzdne sa nam ma narodit syncek :-))

Mimi323

vivka, to by museli mať veľké šťastie, keby sa im to podarilo na prvýkrát. Na začiatku vzťahu sa milujú aj trikrát denne a potom povedia, joj, len raz sme sa milovali a vyšlo. Je to hluposť! Nikto sa nemiluje len raz.
Samozrejme s výnimkou, keď dvaja spolu nechodia, vidia sa raz v živote a vyjde...