Zub-vytiahnuty nerv

Príspevok v téme: Zub-vytiahnuty nerv
akinom007

Vcera mi vytiahli nerv z bolaveho zuba, myslela som ze tie bolesti co som mala cely tyzden pred vytiahnutim nervu ustupia alebo sa aspon zmiernia, no su stale rovnako intenzivne. Idem sa uz zblaznit, som z toho nervozna, rozboli to aj ked jem, pijem vtedy rozboli aj na hodinu dve..
tahali vam niekomu nerv? ako dlho vas to potom este bolelo kym sa ot ukludnilo??? ja uz som zufala:(

akinom007

lucka/ mam v nom vlozku, a najblissie mam ist s tym zubarovi az 18-teho maja. RTG. snimok mi zubar pred tym nespravil

lucka

akinom007,zub ťa bolí nie preto,že ti ťahali nerv,ale preto,že je tam zápal.Ak sa ten prelieči,prestane bolieť.Máš ten zub zavložkovaný alebo je otvorený? Na rtg snímku bol zápal,alebo aký bol dôvod vytiahnutia nervu?

usiko

akinom, presne toto som mala, isla som potom k inemu zubarovi, ktory mi to zrontgenoval, a samozrejme, ze ten predchadzajuci lekar mi tam nechal nejake zvysky nervu, ktore sa tam zapalili a to ma tak bolelo, ten druhy lekar mi potom vytiahol aj tie zvzsky, vypluvala som ich na trikrat,....takze utekaj k zubarovi, ale k takemu, ktory je plne vybaveny rontgenom a modernymi vecami...

leerka

no tak asi tu nikomu netahali nerv, no co...a nemoze ti dat na tu bolest neake lieky zubarka, aby ta to ak nebolelo?