Botox

Príspevok v téme: Botox
andreja.

ahojte! je tu niekto kto si dal pichnúť botox. ja som si dala vo štvrtok medzi obočie. je to tretí deň a žiadny účinok. stále môžem pokrčiť obočie ako doteraz. Na tretí deň by som aspoň voľačo mala cítiť nie? dala som za to 150 eur a zatiaľ žiadny efekt. dokonca mám tie vrásky hlbšie, lebo si to stále skúšam. Tak kedy to začne účinkovať? Mám doktorke v pondelok zavolať?

jok

Andreja, prosim ukludni sa a nepozoruj sa tak. Viem o com hovoris, myslim ten zamraceny vyraz. Prave som vo vzdelavani podpichavanim botoxum atd. Neviem ci vies, ze botox ti len omrtvi svaly, teda nebudes sa moc mracit ale vrasky sa musia podspricnut niecim inym, ked chces nech ti ich nemas. Botoxom sa zacina, teda nebudes sa moct mracit, neskor, ked uz budes tak daleko, daj si vrasky podspricnut, tym sa stratia.
Ale funguje to, ved to je hadi jed!
Nebud, prosim taka negativna, ani botox ti negativitu neodstrani. Ale je to pekny zaciatok.
Ako som pisala, dva tyzdne je normalne.
Nechcela by si si k tomu precitat knihu, napr. Miluj svoj zivot. Je to uzasna kniha a odkedy som ju citala, zmenil sa mi zivot.
Keby ti ti fakt nezabralo, tak jej s usmevom povedz, ze ty si si zaplatila a chces to hned, s usmevom, je dolezite aj ona je len clovek a povedz jej, ze to chces podpichnut teraz, ved to je minutka.

andreja.

počkám teda do stredy a potom zavolám doktorke. Ale neverím, že to začne účinkovať. Najhoršie, že sa mi tam vrásky oveľa viac prehĺbili. Už ich mám tiež ako koľajnice.
-
Ešte otázka, čo urobí dr. v prípade reklamácie? Vráti peniaze, alebo pichne znovu a zadarmo? Ale na ten vpich je čakacia doba mesiac a pol. A vlaste nie je to nebezpečné ak znovu vpichne? Juj, som taká nešťastná. Mne fakt v živote nič nevychádza. A to som si nedala pichnúť z rozmaru, ale prichádzam do styku s klientami a mala som vždy škaredý a zamračený výraz, dokonca ma upozorňovali, že prečo som nahnevaná a prečo s amračím. A pritom som mala celkom dobrú náladu. Tak dakujem.

jok

Jedine kde botox ucinkuje rychlejsie je pod pazuchov, ale tam sa aj vypichuje ovela viac, tam sa vysledky objavuju uz po 2-3 dnoch, pouziva sa to proti nadmernemu potenie. Daju sa odstranit aj bolesti hlavy...

jok

Botox ucinkuje asi 4-6 mesiacov. Po styroch uz mozes nieco citit. Nieje to ziadna narocna praca, teda ak by vam to neucinkovalo, tak vam mohli dat akurat malo jednotiek botoxu, teda zriedili ucinnu latku viacej s NaCl.
Ale nemyslim, ze by to bolo mozne. A neskusajte si posobenie stale znovu a znovu, lebo botox sa odbura ovela rychlejsie.

ivanka.

aj ja som si dala pichnuť medzi obočie a začalo mi to pôsobiť až po 8 dňoch. ale asi som jedna, ktorej to až tak nezaberie, alebo mi to zle pchla, lebo trošku zvraštiť viem. som zvedavá dokedy to vydrží. ale je to sakra drahé, dávať si to každé tri mesiace...
andrejka, vydrž ešte a neboj. 14 dní je čakacia doba.

botox

andreja vydrž aspon týžden a uvidíš či to začne posobiť..ja mám hrubsiu kožu a tiež to trvá okolo týždna než mi posobí botox..ale je tu jedna možnosť že si jedna zo sto ktorej botox nezaberie..aj to sa buhužial stáva..mne vydrží botox len 3 mesiace a iným 9..takže asi tak