vzorove jedalnicky, ktorymi ste schudli

cica

sanushka...ta bryndzova polievka na veceru...bryndza je zdrava ale straaaaasne kaloricka.... to by si mala jest pred alebo po nejakej pohybovej aktivite....ale na veceru??? boze...telo to nestravi :( pokial emas super hyper rychly metabolizmus... a k tym cestovinam...skus ich nahradit celozrnnymi, to za prve ked uz to musi byt, a za druhe, hlavne pozor na syrove omacky apodobne...cestoviny obsahuju vela sacharidov.... a o syrovych omackach ako okalorickej bombe aninehovoriac :) a na ranajky skus si dat ovsene vlocky...ja si do nich vzdy namiesam lanove semiacka, par hrozienok, par orechov...spravim si taku zmas a tu si potom dam do bieleho jogurtu...aby som odhadla davku a neprehnala to, tak si ho neprelievam do misky, ale narve tie vlocky rovno do kelimku....zmesti sa ich tam tak akurat. A ovocie jedz hlavne doobede, zeleninu poobede...to preto, ze ovocie obsahuje cukor, ktory je tazsie stravitelny a potom by ho telo uz nemuselo vediet spracovat....A snaz sa jest hlavne ryby a kuracie, morcacie maso...nie je na skodu obcas si dat aj hovadzie, ale ked chces drzat dietu, tak je lepsie nejaky cas len to hovadzie.... inak,nechaj mi tvoj mail, napiseme si , ju?

sanushka

dakujem za radu,a to cestoviny vobec nemam jest??wed ja ich zboznujem a s omackami no viem ze je to dost kaloricke ale lepsie ako daky rezen alebo co no dneska som jedla
ranajky:leco,z 2vajec
obed:150g zemiakov,2 male platky masa dakeho
olovrant:jablko
vecera:bryndzova polievka-isli tam rezance,mlieko,bryndza
Zda sa ti to wela??co mam zmenit?

cica

sanusha, to co si napisala, je riadne kaloricky jedalnicek....to by si musela aktivne kazdy den sportovat....na veceru zapiest karfiol so sunkou a syrom???? skus is ten karfiol len uvarit a dat si k nemu jogurtovy dresing.... A na obed maso, cestoviny...no neviem, ak chces schudnut, tak aj toto by malo byt ze kuracie na vode, alebo grilovane, pecene a cestoviny su kaloricka bomba! A biele polievky su sice straaaasne dobre ale absolutne nevhodne!!!! ved v nich je smotana alebo zaprazka z muky...no neviem, skus si tie vecere prehodnotit :) ja len tolko :) aaaaaa nicv zlom :)

sanushka

podla mna je najlepsie a takto sa chcem strawowat:
ranajky:rozok,sunka alebo musli jogurt,alebo vlocky banan proste nieco lahke
desiata:jablko,jogurt,bebe dobre rano,sus.ovocie nieco mini
obed:klasika masko s ryzou,cestoviny,zemiakove jedla,proste vzdy nieco pestre a vyzivne
oloovrant:jablko,mrkva tiez nieco mini
vecera:zelelninka ale s niecym ako syr,vajcia,sunka a tak vacsinou zapekane veci si budem robit najlepsie dat napr,karfiol uvarit dat na plach poukladat sunku syr mnamka:D,alebo rozne polievky biele teda z mlieka,zeleninowe,bryndzovu a tak

sosidza

RE 0sofi0
ja by som trosku obmienala:
R:ok,kludne pridaj sunku,zeleninu
D:vymen za olovrant-teda jablko
O:pridaj zeleninu namiesto tatarky :o)
Ol:ten jogurt
V:ja by som uz vlocky nejedla(sacharidy-to skor na ranajky),zvolila by som zeleninu s rybou,alebo tvaroh,cottage...

0sofi0

no dobre ale ked ja tuniaka moc nemusim..nechuti mi vobec :(( a na veceru len zeleninku..nebudem potom moc hladna?? sa mi to zda malo :)