Da sa spolahnut na plodne a neplodne dni???

niekto

to ale nie je kalendana metoda ale meranie teploty aj to tam inak je :)

meranie teploty je spolahlive ale staci aby okolo teba presla nejaka vyroza alebo aby si brala nejake lieky a uz mas babo

inak to je dovod preco mam sestru :oP

jamajka

www.zdravie.sk
pozri prispevok petra76 spomenuta bazalna metoda.
Cize symptotermalna metoda, kt. je vysledkom metod merania bazalnej teploty, bilingsovej metody a sledovanie polohy krcka maternice, ak si zakupis este aj ladyQ,tak sa spolahlivost zvysuje na 99,9% pri sucte vsetkych tychto pozorovani :)Ked toto vsetko dodrzujes a poznas svoje telo, je to spolahlive..za tie dva roky by som bola uz 22x tehotna :)

jamajka

pozri, mam to nastudovane a odskusane spolahlivost 99% ako pri HAK a nepchas do seba tabletky.To je ten rozdiel, ze si nenicis zdravie :)

jamajka

Ano, ma spolahlivost na 99%, mam odskusane, bez doslednosti to nema vyznam a poznania istych principov, staci zohnat literaturu.
Drzim palce :)

majkaaa

Nedá. Je to skôr orientačné na to,ak dieťa chceš. Ale ako antikoncepcia rozhodne nie,ak sa stane nehoda v neplodný deň,tak máš šancu,že sa nič nestane,ale spoliehať sa na to rozhodne nevyplatí.

verru2

ak vies presne kedy mas plodne neplodne dni a si si ista nimi tak to spolahlive je...len netreba zabudat nato ze otehotniet sa da aj pred plodnymi dnami..ja som mala pohlavny styk na 13 tyden od zaciatku menstruacie a otehotnela som vraj na 15.16 ty takze spermie prezily 2-3 dni co je normalne..aa prvy krat som otehotnela na 18 ty den ..nie kazdy mesiac je asi ta ovulacia v rovnaky den :) najrizikovejsie dni su tak 12-18 ty den teda aspon umna to plati ale u kazdej to moze byt inak :)