zit?a naco

Príspevok v téme: zit?a naco
smutna deva

mam chut utiect z domu..uz ma to na tom svete nebavi..nemam ziadnych priatelov..resp.ti o ktorych som si myslela ze su mojimi priateli ma zradili vtedy ked som najviac potrebovala pomoct..
nechodim von,pretoze nemam skym..nechodim nikam..nemam spriaznenu dusu..som len doma a doma a doma..obcas si niekam z mamou vyndem..alebo so spouluziackou tak raz za mesiac..neviem kde si mam hladat priatelov..v skole mame kolektiv ako taky,ale to je skola..ja viem,poviete si ale ved sa vyberte raz von..ale to tak neni..moje spoluziacky niesu z mesta kam chodim do skoly a aj oni,dochadzaju takze tak tak kde ich hladat?mam 17 na kruzky sa prihlasit je neskoro..a aj tak,ja som taka hamblivka sama by som nesla....fakt uz nechcem zit..naco??komu budem chybat??rodicom,ja viem,ale ja uz fakt nevladzem..nevladzem ludia..a hlavne teraz potrebujem pomoc pretoze sa liecim s ppp.a depresii.sebaposkodzovania a podobneho svinstva..kazdy ma opusta..NECHCEM ZIT!

kiera258

lenze ja viem ze paralen je agresivny liek a vo vacsom mnozste( viac ako 6 denne) moze vázne poskodit oblicky! ktoré mozu zlyhat a po zlyhani obliciek vacsinou nasleduje smrt ak sa nemýlim. samozrejme ak clovek hned nepovie co vyviedol a nejde na vyplach zaludka alebo co....

kiera258

Aj ja som mala ppp a trpela som sebaposkodzovanim... Viac krat som sa pokusila o samovrazdu a aj teraz.... Dnes som zjedla 40 paralenov a je mi zle. Uz je neskoro a ak umriem, budem si za to moct. Teraz by som tak velmi chcela zit.... Teraz ked mozem umriet.... Vaz si zivot....

liviaa

ahoj, viem ze je tazke ti pocuvat od ludi nezufaj si, a hlavu hore a mat tak tvoje problemy. Nepocuvaj taketo reci. Mat psychicke problemy je ako mat rakovinu duse. Svojim pocitom nemozes zabranit. Chcem ti len tolko povedat, bud trpezliva, daj cas vsetkemu, nechci priatelov nasilu hned. Uvidis casom stretnes priatela, priatelku, tu spriaznenu dusu. Je mi luto, ze nemozes mat psika, lebo psik je liek temer na vsetky problemy. Ja mam strasne problemy, pred 6tyzdnami sa obesila moja 20rocna sestra, a mala psychicke problemy. Vies ako mi chyba? myslela si, ze ju uz nemam rada, sice ona trpela paranojami, ale ja som ju milovala najviac na svete. Urcite aj tvoja sestra ta miluje, len momentalne prechadza obdobim, ked este aj ona hlada sanu seba. Uvidis ked bude starsia inac sa budete k sebe chovat. Nechci vsetko naraz. Skus pochopit, ze kazdy jeden z nas ma svoje trapenia, a musime si ich odtrpiet, zivot je uz raz taky. Ked sa zmieris s tym, bude ta tesit aj to ze svieti slnko. Drzim ti palce. A nie si sama, ak mas chut mne mozes vzdy napisat.

dada

Ahoj smutna deva.prepac ze ti pisem to co ti pisem,ale ozaj ja mat tvoje problemy,tak skacem az po nebo.si mlada,treba si zivot uzivat naplno.ja mam 43 rokov,a zivot zbabrany,ale snzim sa ist dalej.mam 3 deti a 3 vnucatka takze mam pre koho zit.vzdy sa oplati pre nieco zit.tak hlavu hore,a nerob to co robis.mozno ani nevies,ze niekomu na tebe zalezi.uvedom si jedno,ako velmi by si ublizila svojim najblizsim,co by si im sposobila.tak bojuj a nevzdavaj sa.mam dceru v tvojom veku,a tiez preziva stresove obdobie vdaka tomu,akeho ma otca.jej otec nie je clovek,to je monstrum,ale ide dalej a nezufa.tak aj ty napreduj dalej,vynaloz vsetky sily a uvidis,ze pocase prides na to,ze vzdy sa najde na kazdy problem nejake riesenie.drzim palce....

izauricka

no vies co baba ja mam problemi zdravotne a mat tak tvoje problemi ze najst si kamosov sak chod aj sama ja chodim aj do restiky sama a by si

neverila kolko ludi sa ti prihovori snas sa dbat o svoj zovnajsok bud mila k ludom prihovor sa im aj ty uvidis co to spravi hravo by som vyriesila tvoje

problemi keby som bola ty , a poskodzovanie to ozaj nemas co na robote ved si najdi zalubu maluj chod niekam do telocvicne ale poskodzovat sa a co to je za somarinu ved si najdi

nieco co ta bude motivovat a aby sa k tebe ludia hrnuli a nie ze ty ich musis vyhladavat ved je tolko veci kam by si mohla ist alebo si leniva na to a cakas kym ti tam niekto spadne z neba aby sa s tebou zacal kamaratit a kamosov no ked myslis ze su taky co sa in neda odpustit pockaj az budes starsia to zistis ze sa treba len na seba

spoliehat a vzdy ta kazdy nejak sklame zalezi len na tebe ako si to pripustis musis byt silna a tu silu najdes len v sebe a v tom ze si veris ak nie tak ta polozia tvoje depky a to ze sa poskodzujes budes starsia a bude s

teba utiahnuta putka ktora je zavreta v dome alebo v cajle tak sa daj dokopy lebo silu mas len ty ktora ta postavi na nohy takze bud alebo vyber si ale je to na tebe a nehladaj si vyhovorky a ospravedlnenia ked sa chces skantrit tak sa skantris ale je na tebe co si

vyberies je to v tvojej hlave vsetko a ty mas mat prevahu nad tym co ti tvoja mysel ponuka lebo ono to je tricky tvoja mysel moze uplne pohltit tvoje konanie a nakoniec budes bojazliva v kute sediet a co s toho ved sa vzchop a ak nie tak co uz ked chces

zaplnit cajlu tak pokracuj v tom co robis ale vobec si nemusis vsimat co tu pisem je to na tebe si sama sebe panom

maja249

Nie...nie...nie-nerob to! Zabiť sa skutočne nestojí za to.Nehovor,že by si nikomu nechýbala,mňa trebárs áno, aj keď sa nepoznáme,ver mi, že to čo prežívaš,som prežila tiež a prešlo ma to, neviem ako, ale už mi je lepšie.

happi

a vasi nevidia, ze sa trapis?? Skus si prehovorit, ze psik by ti naozaj pomohol, ze sa budes onho starat a mat za neho zodpovednost. Vies kreslit alebo malovat? Tak skus to, svoje emocie a pocity mozes vyjadrovat cez tieto cinnosti. Mas fotoaparat? Mozes fotit, prirodu, ludi, abstrakty,mozes si stiahnut program na upravu fotiek.

smutna deva

psika mi nasi kupit nechcu lebo maju teoriu ze psik do bytu nepatri..myslis si ze je vsetko velmi jednoduche..myslis ze som nic neksusala???chcela som sa prihlasit na tenis,ako kruzok lebo ma strasne bavi ale na moj vek som stara nato aby som tam chodila beru tam deti do 14..dalej som chcela skusit brusne tance tam zas chodia dospele starsie zeny...a take kruzky ako tanec,kreslenie,umenie alebo nieco podobne v mojom meste velmi ani nieje,a aj keby som oniecom vedela chodia tam male deti...a hovorim..som hamblivka..sama by som ist nechcela..ja riesenia hladam..

happi

kup si psika, mozes s nim chodit von, na prechadzky, je to prijemny relax, vela ludi sa ti prihovori, mozno najdes nejakych novych priatelov. Pripadas mi velmi apaticka, nechces najst ziadne riesenie tvojho problemu, preco by si mala byt stara na to, aby si zacala s nejakym kruzkom? Mozes sa prihlasit na tanec, aerobik, do jazykovky. Hladas vyhovorky, preco NIE a nepripustas riesenie preco ANO. Samozrejme, ze by si chybala rodicom, spoluziakom, sestre, mas suicidivne sklony, ktore ja osobne odsudzujem a pokladam to za zbabelost. Vzdy sa da najst riesenie, len treba chciet. Samovrazda tym riesim nieje