Velka nadvaha- ZMENME TO!- hladam partacky

majuska_

tak ja som tu tiez davno nebola, ale precitala som si prispevky, co som zameskala :o). no... kiwinka... chcem schudnut preto, lebo uz schudnut musim vies? totiz ma na to uz upozornila moja endokrinologicka, ze mam si dat na seba riaden pozor, pretoze ta vaha dost stupa. a to uz mam 78 kg pri vyske 178. niekto by povedal, ze je to v pohode, ale endokrinologicka mi povedala, ze len kvoli svojmu zdraviu by som mala vazit max. 70 kg. takze posluchnem ju. a tiez mi stacil aj varovny pohlad mojej obvodacky pri preventivnej prehliadke. takze asi preto chcem schudnut.

teraz mam kramy, dost salene (bolestive zaroven), tak skusim vylucit vsetko sladke (vraj to pomaha a menej to boli). ci vydrzim do najblizsich kramoch to netusim, ale ak by som vydrzala, bola by som rada, ze ci je to pravda, ze ak clovek vyluci biely cukor, tak bolesti zmiznu. mali by vraj vymiznut aj po porode, ale ja sa rodit este nechystam :o). takze skusim tento sposob. a dufam, ze takto aj trosku schudnem. som moc na sladke a nejak to skusim nahradit.

miro :o) sladke nevylucujem aby som len schudla :o)

elahop 7

No ako sa vám darí? Mne na nič. Momentálne som prežratá ako hovado a depka sa na mna škriabe ako blbá. Ja neviem ako začať. Baby ako ste prekonali začiatky?

lochneska

Ahojte baby :) no aj ja mám celkom dosť nadváhu, neviem či som sem už aj nepísala ale nepamätám sa... A od pondelka som sa dala na 90 dnovú rozlišovaciu dietu a zatial je to fajn :) Tak držím palce pri chudnutí!

barelka

Ja poznam enem ten jeden Rohozniik pri Mauackach :)

ja som polovicna Stvrcanka z Plaveckeho Stvrtka :) i ked zijem v Ba

miro.83

Ok tak odhalim svoju polohu, musim dufat ze tu nemam nepriatelov. Som z dediny zvanej Rohožník. Ale nie ten Rohozník, ktory sa nachadza na vychode.