ako sa zbavit ciernej farby

Príspevok v téme: ako sa zbavit ciernej farby
evittta5

Zdravim...:-)...potrebovala by som poradit.....dlhsie uz pouzivam ciernu farbu na vlasy alee...jaksi ma to omrzelo a teraz by som rada rysavu....odfarbovanie vsak nepripada do uvahy kedze mam velmi jemne vlasy a nemam ich ani nejak extra vela..:Dkym to odrastie by zas trvalo strasne dlho. neviete mi teda niekto poradit ako by som sa co najrychlejsie mohla zbavit ciernej?..neviem..napriklad nejaky odtien bledsej farby co by na to chytil..aby som si na to potom uz mohla bachnut tu rysavu...diky moc...:-)

Viks696

Skús odstraňovač farby ... vyrába sa to v anglicku ale nájdeš to ja v dobrých predajniach ... ja som si tak odtraňovala tmavohnedú skoro až čiernu farbu a pekne mi to farbu vyiahlo na moju prirodzenú ... možno to majú aj na tejto stránke ja už si nepamätám kde som to kupovala -odkaz odstránený-
takto to vyzerá :)

Lulumama

Ahojte. Moja skusenost je nechat si tmavu farbu odrast, nie zosvetlit u kadernika. Inak su vlasy znicene a chytia do oranzova. Urychli sa to tymto: pred umytim vlasov namocit ich do vody s octom. Staci 1-2 PL octu do lavora vody. Nechat chvilu posobit.
Pouzivat silne sampony ako Head and Shoulders. Je to cudne, ale pomoze i pripravok proti vsiam, pretoze je velmi silny, odstrani ciastocne farbu. Ja som uz pol roka nepouzila tmavohnedu farbu a vysledok je na hlave viditelny. Trpezlivost!

jankaaaaaaaaa

6x preboha??? to je nejako veela. bud si si kupila ten slabsi odfarbovac, alebo si ho nepouzila podla navodu. ak mas uz vlasy svetle, len s oranzovymi odleskami, pouzij nejaku zosvetlujucu peknu blond. napr garneir color naturals 111

Wanessa122

No stiahla som si to zosvetľovačom syoss lenže vlasy su oranžové :) posledne 4 dni som si vlasy farbila a sťahovala 6 krat ..ja už neviem čo dať na tie vlasy aby boli blond..

salatka

preto hovorim o stahovaci farby ..ja som to absolvovala 2x, sice to strasne smrdi (ako hnoj :-D ) ale da sa to vydrzat .... vlasy urcite nie su take znicene a jasne, ze je to aj drahsie ako stahovanie melirom ;-))

jankaaaaaaaaa

kazdy odfarbovac obsahuje peroxid. aj ten u kadernicky aj ten doma. je to jedno. vlasy nicia rovnako. akurat kadernicka ma viac skusenosti.. este existuje b4 color remover. na "vygumovanie" umelej farby z vlasov. nemam osobne skusenosti s tym. skus pohladat tu na fore nejake prispevky o tom

salatka

tak sa opytaj svojej kadernicky ci ti nevie objednat stahovac farba, ktory je ovela setrnejsi k vlasom ako ked ti to stahuje melirom ...