ako ste otehotneli??

salima

ja som otehotnela pocas amenorey, to znamena po obdobi, ked som vobec nemala menstruaciu. otehotnela som hned pri prvej ovulacii po pauze. termin porodu a dlzka tehotenstva bol urceny len na zaklade ultrazvukoveho vysetrenia.

CMu_Q

mat rozum je dokazat sa patricne ochranit pred moznych otehotnenim a nie nasadit si HAK!! snad v tom vidite rozdiel.... tu sa poukazuje hlavne na to nevyspele telo, do ktoreho zasahuju synteticke, umele hormony, a to nie je v takom veku sranda! Nepoviem, ked dosplela zena, po porode uziva HAK, ale tieto deti? Mne to pripada absurdne, ale hlavne ze maju lekari plne vrecka co?... bolesti sa daju zmiernit aj inak, je tu mnoho moznsti, na ktore lekari nepoukazuju (aj ked o nich vedia) lebo na vysokej skole ich ucia orientovat sa na farmaceuticke vyrobky (lieky) -vsetko je to biznis, a ja k tomu uz nemam komentar.

alz-bee

Aj moja sestra mala od 15tich priatela a potom v 16tich zacala s nim spavat a aj HAK si dala predpisat.A boli spolu temer 4roky, cize to nebol ani nejaky detsky rozmar typu-podme si zasexovat, nech sme akoze dospeli...ja osobne nevidim v tom nic zle. Mozno to je skoro, ale aspon ma rozum a dala si predpisat HAK.

adina

ale ved je to mudre ked berie hak, aspon sa tak chrani, aaale ma to aj svoje negativa a tych je viacej a ja neviem kam sa holky ponahlaju ze v 16tich, no nepochopim to

kiarka

ADINA....ja mam hak na to ze mam velke bolesti a kvoli akne ...a ano spim uz so svojim priatelom s ktorim som uz 13 mesiacov a ano ja viem ze je to skoro ale ked uz sa dobre pozname a viem ake mozeu byt nasledky...moja kamoska tak otehotnela ze brala hak a ma 16 a teraz ma uz dcerku ....no dufam ze mne sa to nestane ...

jajka001_

baby a vy si myslite ze je to nieco vynimocne? dievcata v dnesnej dobe bezne zacinaju so sexom v 15. gynekologovia im casto predpisuju hak kvoli gynekologickym problemom, bolestiva, nepravidelna menstruacia a pod.

samanta

no to mas teda "super" lekara, co predpise HAK nedospelemu dietatu.. vsak si este vo vyvine, oni sami nevedia ake bude mat hak dosledky v buducnosti..