som divna, ked ma vzrusuje nasilie??

Príspevok v téme: som divna, ked ma vzrusuje nasilie??
sunniee

tak od malicka vlastne ma vzrusuje take nasilie, aj ked pozeram v telke. ked niekoho znasilnuju,alebo inak chcu sulozit. pritom som nezazila samozrejme ziadne znasilnenie ja sama a so sexom problem nemam.. zeby to bola nejaka psychicka porucha? a nemam rada ani sado-maso , mozno len nejaky slabsi masochizmus.ale ked sa na to divam v telke, tak ma to vzrusuje. mam navstivit psychologa?

aj jaaaa

no len ide o to,ze podla mna by ta znasilnenie ako take v pravom slova zmysle nevzrusovalo...keby toho cloveka nepoznas a stane sa ti to v noci na ulici,tak by si z toho bola mimo,a vzrusenie by to vobec nevyvolalo..ale ak ta vzrusuje,ze sa k tebe partner

sunniee

no neviem, ked si predstavim, ze ma vzrusuje znasilnenie.. nezda sa mi to byt uplne v poriadku.. ved ked sa tak zamyslis, co sa to vlastne deje, co tej zene sposobuju! presne vzrusuje ma muzska sila!

aj jaaaa

:Dneviem ci je to porucha,mne to take nepride,tiez ma to vzrusuje istym sposobom...obcas sa s priatelom milujeme,ale obcas to fakt milovanie nieje,je to drsne nasilne a padaju tam kadejake nadavky,ale obaja sa vzdy na tom predtym nejak akoby dohodneme,je to take okorenenie,a podla mna na tom nic az take hrozne nieje