Stent oblicka tehotenstvo

Príspevok v téme: Stent oblicka tehotenstvo
tana_2

Som v 27tt. a mam zavedeny stent-hadicka,ktora vedie cez mocovy mechur a medzi oblicku.Chcela by som vediet ci uz ste to niektora mali a ako ste to vydrzali.Ja mam posledne dni pocit,ze mi spadne brucho a pri moceni a chodzi niekedy aj pri sedeni ma tam dole pali.Nemate nejake vyskusane kremy,gely,alebo nejake babske rady,ktore zaberaju?Dakujem za kazdu radu.

tana_2

lienka2v1
takze aj ty mas niekedy taky pocit akokeby ti isla mala vypadnut?Ja normalne az sa niekedy chytam ci maleho necitim.A tiez mas niekedy taky pocit akokeby si mala nieco medzi nohamy?No mne je najlepsie ked sedim alebo lezim.No a ked sa mam postavit ta sa nemozem odhodlat.Aj ja v noci navstevujem WC,ale to by mi tak nevadilo len to palenie,stipanie,rezanie...Zajtra idem do poradne tak sa musim spytat ci nemozem pouizvat ten Rosangyn alebo tak sa to nejak vola.

lienka2v1

Ahoj Pupy.no tak ty to mas z ineho hladiska ako ja s Tanou ale ja uz komplikacie velke nemam.to skor tana s tym palenim.ako aj mne ta hadicka sem tam vadi a citim ju ked sa mala hybe ale uz to nieje az take neprijemne ako na zaciatku.teraz v noci beham aj tak na wc ale lekar vravel ze to je preto lebo ta hadicka hned vstko odvadza do mocoveho mechura .a plus mi uz mala schadza dolu tak uz citim take slabe tlaky ako keby chcela vypadnut von kazdu chvilku. Ako ked mi to zavadzali som mala ruky pevne stisnute nai slovko som zo seba nevydala a ani jedna slza mi nevysla velmi som sa bala aby bola mala v poriadku . akoze prezila som to. teraz mam taky stav ze nerozmyslam nad porodom ale ako mi budu vyberat tu hadicku. ako to robili tebe bola si lezat ci ambulantne: bolo to horsie ako to zavadzanie?

pupy

no nazdar holky! ja som myslela,ze som v tom sama! Len ja nie som tehotna,nastastie(mam 2kusky a to mi staci).Stent mi zavadzali 24.2. a o 3 tyzdne mi ho museli vybrat lebo som myslela,ze sa zblaznim.Mne ho davali preto,lebo som mala tesne pred vianocami koliku,tak ma len napichali inj,dali lieky a tekutiny a ze to bude dobre! No to urcite,ked mi to zavadzali,rucala som ako jelen v ruji co ma to bolelo.Pri tom zistili,ze mam leukoplakiu,cystitidu a co ja viem este co a ze to musi byt uz velmi stare.odvtedy som uzivala stale atb(2tyz pauza),aj v nem do zily A to som bola ako sitko! No a teraz?mam termin na operaciu,kde mi to svinstvo budu zoskrabavat z mechura a aj z mocovodu.Nastastie v narkoze,lebo len pri oblbovackach by som to endoskopicky asi neprezila a vedela by o tom cela nemocnica.

lienka2v1

Ahoj ako jak nemozu urologicky caj.ked mi na urologii sami povedali ze pit vela tekutin plus urologicky od vtedy problemy nemam ja zas terazkvasinky ma trapia ale ze aj vytok a tak je v tych poslednych mesiacoch normal.ja som sa v lekarni pytala ci mozem ta ako hej ze to neskodi .ako mi povedz ze ti viac uskodia caje jak antibiotika a ine lieky co s tym suvisia.no hadicku neviem ako lezat asi nebudem musiet ist iba ambulantne mi to budu davat von.o dva tyzdne mam zas kontrolu a potom o tri rodim no sice mam pocit ze malicka pride skor tak po 38 tyzdni dnes mi zacal 35 uz sa mi to krati.no co mne povedali tak maternica po porode schadza pomaly dolu tak este moze tlacit tak preto mesiac ale ze mozno ne az tolko dlho tak som zvedava ze co bude po porode.ja uz mam problem pri chodzi mala uz schadza dolu a citim sa jak by mi mala kazdu chvilu vypadnut.ty mas potom ked ti ani caje nezaberali zas zapal mocovych ciest a to len cajikmi do kopy nedas musia byt antibiotika

tana_2

Ten caj co pijes je urologicky?Ja som vcera poslala manzela do lekarne nech mi kupi nejaky urologicky a v lekarni bola zhrozena,ze tehotne nemozu pit urologicky tak mu dala praslickovi aj to len velmi slaby.Tak fasa.Ved aj mne este par tyzdnov 10,ale dufam,ze to bude v nejakom 38.No musim sa aj ja pytat kedy mi ju vyberu.Rozmyslam,ze keby som isla rodit do monobloku tak by mi ju mohli vybrat aj hned alebo kym by som tam lezala to by som zbehla tie poschodia.A co ti povedali vyberu ti ju ambulantne alebo pojdes lezat?

lienkav1

no ja pijem tkane caj o v zdravotnych potrebach v monobloku mali alebo v lekarni skus.no na porod mas este cas. ja uz iba par tyzdnov a mam to za sebou hadicku mesiac po porode mi budu vybrat. ruzovy nechcem co si vlasymi stavaju z ruzovej.hej chodim do monobloku na kontrolu .ja zapal nic chvala bohu nemam a uz sa citim fajn.

tana_2

No ja ich uz pijem dlhsie a nic.Ako,ze citim tu hadicku ma pobolieva prava strana tak to uz az tak nevnimam,ale to palenie a niekedy mi to vadi aj pri chodeni alebo sedeni.Mas vybratu aj konkretnu farbu?A preco mas alergiu na cervenu?A co tak ruzovu?No ja som bola na kontrole uz 3x ak sa nemylim vybrala som dvoje antibiotika tie prve nic moc,ale po tych druhych sa mi trocha ulavilo dala mi ich na 5dni gyn.vravel,ze sa davaju na 10 tak mi mohla dat mozno by to palenie nadobro preslo,.Ja mam taky pocit,ze sa mi vracia zase zapal pretoze ked som ho mala tak ma tiez tam dole palilo.Mozes mi napisat znacku caju aky si pila vyskusam presne ten isty mozno tento zaberie.Ja by som najradsej len lezala alebo spala proste nic nerobila nehybala sa.No ja idem na kontrolu na 21.05.ale ked ma bude dalej palit tak to bude skor uz vcera som bola taka nervozna.Keby som vedela,ze malemu nic nebude tak uz by som isla rodit.A co ti povedali,ze keby po porode ti vyberu hadicku?Ty chodis na kontrolu do monobloku?

lienka2v1

No predstavu asi taku ze by som chcela taky tyrkisovy so sedou v kombinacii alebo to je jedno len nie cerveny na cervenu uz mam alergiu.mne tie caje zaberaju ako hadicku z casu na cas citim ale aspon ma to nepali pri curani bolo to dost hnusne.no na urologii povedal ze musime s tym vydrzat do konca. ja som mala teraz vsetko v poriadku ked som bola na kontrolu akurat v moci hnis ukazalo ale ze to je normalne ked tam mam tu hadicku. ty si bola na kontrolu ked ma pustili z nem tak prvu som mala ked som dobrala lieky druhu po 3 tyzdnoch a teraz mam dosjt o mesiac tak akurat pred terminom ked budem mat .mozno by ti napisal antibiotika aj ked mi hovoril ze nieje dobre stale brat ale ked uz tio to palenie neprestava tak neviem ten caj som pila take tri dni kym mi bolo lepsie ako mne to zabralo tak dufam ze pomoze.

tana_2

A uz mas aj nejaku predstavu o tom aky kociar by si chcela?Tak ja by som radsej brala tie vytoky ako to palenie.Caj pijem,ale palenie akosi neprechadza nevies o niecom co by mi pomohlo lebo uz som z toho zufala.