Co znamena, ak niekomu stale tecie z nosa?

jemka

Tiez ma to trapi. Tecie mi z nosa STALE STALE STAAALE! Je to na nervy, neviem uz co mam so sebou robit, doktori nevedia....Alergiu nemam vobec na nic, to je potvrdene viacerymi testami, lebo som tomu nemohla uverit. Vedeli by ste niekto pomoct?

Monika123

Ak vám slzia oči, tečie z nosa, tak to vyzerá ako alergia, skúsila by som alergológa a testy.

Ale môže to byť aj iná forma alergie, na kt. nie sú testy, ako napr. slnko, chlad...

Prípadne, ak tečie z nosa, neužívali ste dlho kvapky do nosa? Sú návykové a pri prehnanom užívaní tečie z nosa stále, lebo sliznica je poškodená.

maričika

Ahojte všetci, mne tiež treba každú chvíľu fúkať nos, takže ma táto diskusia zaujíma. Ako tu tak čítam, napadlo ma, že mne stále slzia oči, či to nebude spolu súvisieť. U lekára som s tým ešte nebola, mám iné, oveľa vážnejšie zdravotné problémy, ale niekedy sa už k nemu musím dokopať. Napíšte, čo si o tom myslíte, myslím o tom slzavom údolí ...... Pekný deň prajem.

magnum

Doporučujem vyšetrenie na EAV prístroji.Na základe výsledku sa určí terapia,ktorá pravdaže nie je jednostranná.
Týmto spôsobom je vysoká pravdepodobnosť úplného vyliečenia.Toto vyšetrenie sa robí na :::info mail::::
magnumkompozitum závináč gmail bodka com.Ambulancia sa nachádza v Čadci na ul.A.Hlinku v budove Magnum.Je sa treba ale objednať dopredu.

Maaaattta

Ahojte mne tiež tečie neustále z nosa už 10 rokov, tuším aj nos mi poriadne narástol zo stáleho fúkania do servítok, niekedy miniem denne 3 pakle servítok a naozaj neviem čo to može byť,myslela som že alergia, k obvodnej doktorke s tym chodím už dlho a stale mi predpisuje spreje, tabletky a nič mi nepomohlo aj oči ma svrbia asi alergia. Ale myslim ze sliznicu mam uz velmi poskodenu, tolke roky fukania do servitok...mam malé babatko a nahana mi tento problém strach:( Ale keby to bola alergia tak by som nefukala aj v zime ci?