Je normalne ked priatel pozera nahe zeny na nette??

ask

staci ak sa muz pozrie po inej zene a je ohen na streche. a co vy zeny co uprednostnujete medzi nohami prsty chlapov gynekologov pred gynekologickami a ocakavate aby sme vam to tolerovali? a co je horsie pozriet sa na inu zenu alebo roztiahnut nohy cudziemu chlapovi?

funny

kika32 takže tebe by vôbec nevadilo že ťa má v paži, že ti povie že nevie ľúbiť a nikdy teba nebude ľúbiť, vieš že vzťah nemá budúcnosť... ??? to by si pre mňa za mňa mohol pozerať aj páriace sa kravy, ale taký chlap by u mňa nemal dlhé trvanie. zabíjať najlepšie roky s niekým bez perspektívy a len preto, lebo je s ním super sex. ha. takých bolo aj bude. a baba má pri ňom evidentne mínusové sebavedomie.

funny

kika32 takže tebe by vôbec nevadilo že ťa má v paži, že ti povie že nevie ľúbiť a nikdy teba nebude ľúbiť, vieš že vzťah nemá budúcnosť... ??? to by si pre mňa za mňa mohol pozerať aj páriace sa kravy, ale taký chlap by u mňa nemal dlhé trvanie. zabíjať najlepšie roky s niekým bez perspektívy a len preto, lebo je s ním super sex. ha. takých bolo aj bude. a baba má pri ňom evidentne mínusové sebavedomie.

kamoska

pokiašľ ho nemiluješ, pošli ho do plynu....každá žena si zaslúži takého, pre ktorého bude tou jedinou :-)to že si pozerá baby na nete nie je až také zlé ako to že máš pocit, že si ťa neváži a že sa za teba hanbí...a ak si nie si úplne istýá, tak mu povedz, aby ste si dali na chvíľu pauzu. A za ten čas sa to vykryštalizuje. Nie je nič horšie ako sa naviazať na človeka, ktorý ťa má v paži...lebo čím budete dlhšie spolu, tým to bude horšie.-

kika32

Mimochodom bud rada, ze si tam obzera zenske aspon vies ,ze je zdravy chlap,horsie by bolo ak by si tam obzeral nahych muzov,vtedy si sa mohla zacat obavat

kika32

Ja som iba prekvapena,ze sa ta to tak dotklo. Vsetci muzi sa pozeraju na internete a nielen na fotky,to mi ver.A ktory by tvrdil opak tak urcite klame.Takze tym,ze by ste sa rozisli nic nevyriesis.Pride druhy a bude to to iste.Proste to maju v sebe a stym nic nespravis.Ja sa iba nad takym niecim zasmejem. Ale to ide vekom.Su proste mensie uchylky ktore mi zeny ak chceme zit s muzmi musime brat s humorom,proste si k nemu sadni a okomentuj tie zeny svojim sposobom.Napriklad ked ma vacsie prsia tak povedz ze kto by sa s nimy tahal ty urcite nie.

tina78

ja som lubila 4 roky jednoho chalana... bohuzial sme sa rozisli... pri nom som mala aj sebavedomie...
tento sucasny mi ho pekne podkopal... mozno si to ani sam neuvedomuje.. on je taky svojsky malo rozprava neviem co si mysli co urobi...
ja nerada striedam partnerov...
no bohuzial ma vacsinou chcu len na sex co samozrejme odmietam...
tento sa zdal byt iny.... :-(

nerobto

funny, suhlasim s tebou...Vies, napriklad take manzelstvo tinka nie je len o sexe...Treba si najst niekoho, kto stoji za to, ja som si vyberala z tusim desiatich, na kazdom mi nieco vadilo, kym som nasla toho svojho. V tvojom veku som s nim zila uz osem rokov. No a teraz som taka spokojna so svojim zivotom aj zovnajskom...Ale na to ty musis prist sama, ci s nim je dobre ostat alebo nie. Mozno je to len strata casu, dufam, ze na to prises uz skoro.