hroziaci potrat?

Príspevok v téme: hroziaci potrat?
lilien

Ahojte, rada by som vás poprosila o váš názor, alebo radu... Mám dve detičky (syn 2,5 roka a dcérka 4 mesiace) a opäť som tehotná 6tt+3d. Obe predchádzajúce tehotnosti boli bezproblémové a tak ma veľmi prekvapilo, že som večer dostala strašné bolesti krížov, ale nie podbruška a začala špiniť... jasná červená krv, ale nie veľa. Dnes to pokračovalo, no len doobeda a teraz je vložka čistá, no tie bolesti krížov sa stále stupňujú... Neviete mi niekto poradiť, čo sa to vlastne deje a či je vhodné ísť na pohotovosť (deti sú malé a som s nimi sama - manžel je služobne odcestovaný až do konca týždňa) ... Vopred vám veľmi pekne ďakujem za rady.

wwwwww

Ja by som ti naozaj odporucila navstevu lekara, nech ta omrknu, ci je vsetko v poriadku, s takym cosi sa nehodno zahravat. Kamaratka tiez zakrvacala na zaciatku tehotenstva, silno a nepotratila, ale je potrebne ist sa dat vysetrit. Dalsia znama zasa mala zamlknuty potrat, vobec nemala ziadne priznaky, ze sa cosi stalo, keby nahodne nesla na sono. tam zistili, ze plodik je uz niekolko dni mrtvy. Keby tam ostal, mala by velmi vazne zdravotne problemy. Viem, ze mas malinke deticky a si sama, vymysli nieco, kto by ti ich na chvilku postrazil.

dvojbotka

no nijaka antikoncepcia neni 100% myslim ze si nestihla byt dostatocne hormonalne podchytena aj vzhladom na porod,aj pri nom su poriadne hormonalne vykyvy...holt..do tela clovek nevidi...

Lilien

Nedojčila som, lebo ja som taká vychrtlina a nemala som mlieko... :(
Preto som si dala náplaste, lebo by som pri všetkých lietačkách okolo detí možno sem tam zabudla nejakú tú tabletku zobrať, ale bola som na tom, že predsa len - náplaste sú tiež HAK, takže by mali byť účinné, ale prečo som ostala tehotná, aj keď som ich mala nalepené, tak to fakt neviem...

wwwwwww

Nedojcila si? Asi si nieco urobila zle, lebo cez hak nemozes otehotniet, ak teda nemas 150 kg, kedy by mnozstvo hormonov nebolo postacujuce. Ja som brala hak 4 roky, sex som mala kazdy den a nic sa nestalo...Ale ja som to brala velmi poctivo.

lilien

Antikoncepciu som mala a vidíš, stalo sa... čiže ak chce niekto otehotnieť necelé 3 mesiace po pôrode, vrelo odporúčam Evru...

dvojbotka

no ja by som isla na tu pohotovost pretoze normalne to nie je..ci to nemoze byt tym ze si otehotnela po dcerke tak skoro,ak dobre ratam tak priblizne po 3 mesiacoch od porodu...

wwwwwww

Inak, otehotniet 4 mesiace po porode je zradlo... Malo by sa pockat rok, aby sa telo zotavilo...Chcelo by to vhodnu antikoncepciu.

wwwwwwwwww

Utekal do spitalu, co si normalna, ze krvacas a lren si menis vlozky? Ano, toto moze byt potrat a ty stracas cas vypisovanim na forum....

tip

Skus napisat lekarke do tehot. poradne na www.omimine.cz alebo sa porad so zenami na www.modrykonik.sk ALEBO ZAVOLAJ DO NEMOCNICE, lebo pokial viem, tak by si nemala krvacat cerstvou krvou, ale len tak spinit do slabohneda.