Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Ja som mala tiez fajnovy viked,do BA sme nakoniec nesli.Zmena planov naposlednu chvilu:-)Inak sme si boli zahrat squash a lopticka sa odrazila a trafila ma rovno do oka,mna to dost bolelo,skoro som sa rozrevala a priatel sa mi zacal smiat.Tak som od nervov do nho hodila raketu.No a chudak ma velku krvnu zraneni nu na ruke..Super zase som bola ta najhorsia:-))Okrem tejto nehody bol vikend super:-)
Ahoj sofi a co sa stalo?uz ma dole sadru?

sofia.sara

caute baby ...jasnacka ze chodime ale je leto a je pomenej casu...asi to bude tym..ja som cez vikend bola konecne na plazi..juchuu sa mi splnil sen:D..ale nie..a trochu ma priatel nahneval ale len trosku a uz je to ok...

čoStým?Nikka

ahojky...
halooooooooooo? kočky? kde ste? to tu už nikto nechodí? ak nie, tak dajte vedieť, a tu už nebudeme prispievať ak nechcete.... veď téma bola už na 2.strane...

čoStým?Nikka

ahojky... : ) v poslednom čase sa dajak neozývam, že? no teraz mám mnoho práce, takže neviem, že ako dnes...či tu vôbec budem....

bon

Ahojte, tak darika to je riadny somarisko, to len zmykat vas chce, ludia su svine........., nedaj sa urcite, kaslat mu na hlavu
a baby ten macaci virus, bude len nieco take, ze nieco chytil od maciek a hotovo, macky mali asi nejaku chorobu on bol s nimi v kontakte a preslo mu to do organizmu, neviem nevidela som jeho papiere od lekara este, musim sa na to kuknut, priatel vzdy vbsetko dokomoli, ale myslim ze len takto to bude, a su aj nebezpecne choroby od maciek, by ste sa divili...., takze zase sranda to nie je,.....

sway

Ahoj darika,super,ze si vybavila to pozicanie auta.Tak ked to bola 21 rocna favoritka,mi to naozaj pripada,ze vas chce dotycny osklbat.Ale pozor,na sude by mohol argumentovat,ze k tomu autu mal citovy vztah a ine auto nechce:-)))Tak pozor na toto.A on nemal apson zakonnu poistku?To mohol napisat na seba,aby vam preplatili skodu a vy ste mu dali peniaze.Keby bol normalny aj tak by sa dlao dohodnut.

darika

Ahojte baby.Sa to tu nejak zacalo riedit s tymi prispevkami,ale ja som vlastne rada,lebo by som sa nedocitala a aspon mi nie je tak luto,ze som tu neni tak casto.Takze auto som zohnala z pozicovne,kamarat mi vybavil cenu ale stale sa neviem dohodnut s tym druhym vodicom.Som dnes hovorila s havarijnym poistovakom a on mi povedal,ze 21 rocne auto,aj keby sme mali poistene,by dostalo najviac 200-250 eur.A to by mal velke stastie,pretoze to auto by mohlo ist rovno vraj do odpisu ci ako sa hovori,lebo je prilis stare a to by nemusel dostat nic.Ja som mu povedala,ze on pyta 3000 eur a ja mu ponukam take iste auto,ze mu dam bud peniaze alebo mu ho zozeniem.Ved 21 rocne favoritky idu teraz od 400-700 eur.Tak ako moze pytat 3 tis.Vraj ho mam dat na sud za vydieranie,ale ja to nechcem.Ved cez poistku by dostal 200 a mohol by byt rad,ja nechcem byt svina a davam mu take auto,ake som mu rozbila.Aki su ludia spekulanti.Videli svagra na akom aute prisiel za mnou v obleku,ja som hovorila,ze pracujem v cudzine,tak chce zmykat,ale ak bude spekulovat,sa nastvem a nedam mu nic okrem 300 eur a pa pa.Este mu mam volat vecer.
A som sa zasmiala,ze macaci virus.To co uz tym doktorom sibe?Ja mam pocit,ze sa uz vymyslaju choroby,len aby sa davalo do liekov.Neviem.

sofia.sara

tak to poznam ...ja som tiez uz kamoske povedala ze ak bude pekne cez vikend hlavne v sobotu tak v piatok do baru nejdem...lebo zase by to dopadlo tak ze z plaze by nic nebolo...:)