po 1.sexe

Príspevok v téme: po 1.sexe
Jaina

Dobry den, s priatelom sme mali sex asi pred 2 tyzdnami...bola som este panna a bolo to u mna po 1x...nepouzili sme ziadnu ochranu ale priatel je presvedceny ze si dal pozor...odvtedy pouzivame kondomy ale dnes ked som mala dostat menstruaciu nic neprislo bojim sa ze by som mohla byt tehotna... aj ked je tu otazka ci sa mi nemohli len posunut po 1x sexe... mozete i nejak odpovedat dakujem

aeshly

nepoužívať žiadnu ochranu počas sexu? vôbec žiadnu? to sa mi zdá byť totálne nezodpovedné. a ešte sa tu ideš s nami radiť na fórum či si tehotná či nie? alebo čo si o tom myslíme? to všetko sú len dohady. radšej si urob test a budeš si na istom. a čo sa týka priateľa, tka ten niečo povedať musí. ja neviem, nepoznám Ťa, tka mi je ťažko povedať, nechcem Ťa ani súdiŤ, lebo na to nemám právo, len to proste nerozumiem ako tak niekto môže uvažovať.

huba_buba

noo...kedze to bolo pred 2 tyzdnami a dnes si mala dostat menstruaciu, vtedy si mohla prave ovulovat, ale aj tak si myslim, ze sanca, ze si tehotna je dost mala.
Menstruacia ti vlastne este nemeska, a aj ked by chcilu meskala, dovodom pravdepodobne bude stres. Takze nemysli na to najhorsie, uvolni sa a menzes pride :-)

xxxxxx

nicoho sa neboj :))...mne po prvom sexe meskali krami mesiac aj nieco :) a to pre to ze sa ti tam dole vsetko upravuje ,predsa ti to tam narusilo panensku blanu a podobne :)...nicoho sa neboj len uz sa chran :)

alz-bee

To, ze preco ste nepouzili kondom aj pri prvom sexe komentovat nebudem:-P..ale pozri..samozrejme, ze je tu aj sanca, ze tehotna mozes byt. Ale ked si priatel dal pozor, tak ta sanca je podla mna dost mala. Hovorim to z vlastnej skusenosti, lebo kym som nezacala brat HAK, tak sme s priatelom mavali sex bez ochrany (ale tym sa nechvalim...praveze poukazujem na to,aka som bola hlupa a riskovala) a nastastie som tehotna neostala. Ci ti mozu meskat kramy z toho, ze to bolo prve milovanie, taksi myslim, ze v podstate aj hej. Lebo bolo to pre teba (aj v tebe:)) nieco nove, mozno urcitym sposobom aj stresujuce, mozno praveze potesujuce a ludks etelo je nevyspytatelne, cize kludne sa to moze odzrkadlit aj na meskani menzesu...a dnesok sa este neskoncil, cize ti stale moze dojst:)) snaz sa nestresovat a verit partnerovi, ze si daval pozor.