co mam spravit ked priatelka sa boji setkeho?

jou hou

ja som mala podobny problem tiez sa ma pokusil znasilnit niekto s rodiny mala som strach zo sexu dotyky mi nevaduili len ked sa ma priatel snazil dotykat intimnejsi olasti branila som sa lebo som mala strach hoci som ho velmi milovala aj milujem on bol chapavy a postupom casu sa to menilo a coraz viac som mu dovolila az na samotny sex . ale musela som sa na to najsor psychicky pripravit a ked som bola pripravena aj ked som vahala oddala som sa mu zmenilo to moj postoj. myslimk ze s laskou ide vsetko drzim palce

huhuh

no ja no ja3 - ja by som to tymto stylom neriesil, chalanovi nejde o sex v prvom rade.

palo palo - tibike ti radi podla mna najlepsie. Uplne sa stotoznujem s jeho nazorom a postupom. Pomaly, trpezlivo. Drzim palce

no ja no ja3

skúste íst niekde na dovolenku alebo niekde na nejakú peknú chatu s krbom vytvor príjemné prostredie a prines kvalitné výnpostel jej posip lupenmi z ruží,zatancujte si..a pomali ju zvádzaj ak to nepomôže tak nevie.mala by zájist ku sexuologovy...vala štastia

Optimista_dozaista

Mala som spoluziacku, ktora bola skor utiahnuta a velmi obezna. Baby v triede jej robili zle a urazali ju. Ja som ju vsak mala velmi rada, pretoze nebola vobec hlupa, nemlela blbosti ako ostatne, nevyvolavala hadky a ked sme boli na plaveckom, viedli sme v malych skupinkach fajn rozhovory a bola aj vtipna. Nasla si vo stvrtom rocniku priatela a povedala mi, ze uz aj spolu spali. Raz pred maturitami sme mali dost dlhy rozhovor. Povedala mi, ze ju otec sexualne obtazoval, ked mala 4-5 rokov. Pamäta si obzvlast jednu vec, o ktorej sa nejdem rozpisovat, bolo mi pri tom do placu. Jej mama bola priserne pracovne vytazena, domov chodila neskoro vecer. Dosla mu na to a skoro ho zabila. Toto dievca o tychto veciach cele styri roky na strednej mlcalo. Aj jej obezita ma korene v detstve, nie vzdy taka bola, priberat zacala vtedy, ked si zacala naplno uvedomovat, co sa jej v detstve stalo. Napriek tomu si nasla priatela a velmi na nom lipla. Moja kamaratka odrazu zacala pekne chudnut, zalezalo jej viac na jej vyzore, pekne sa obliekala a bolo vidno, ze ju zivot bavi. Aj dobre zmaturovala. Tymto som chcela napisat, ze laska robi divy a hoji aj to, s cim si psychoterapeut mojej kamaratky nevedel rady. Drzim vam obom palce. Lubte sa. : )

Tee

ahoj palo... chce to len cas... nesmies od nej nic chciet... je to trauma na cely zivot a ona sama sa musi prekonat... neboj sa, dostane sa z toho a budem bude chciet aj viac...

plamienok

Je to beh na dlhe trate a chce to bozsku trpezlivost.Musi sa asi prepracovat do stadia kedy bude vediet,ze to ako sa jej dotknes ty je uplne nieco ine ako to co si zazila.Skus sa sam opytat lekara an tuto vec a uvidis co ti povie ako postupovat.Myslim,ze by ti mohol dat zopar dobrych rad.Vela stastia...

tibike

palo: V prvom rade treba oceniť, že k "veci" pristupuješ zodpovedne. Pravdaže, so svojim chlapským záujmom a cieľom.
Preto skôr prekvapuje, že sa o problém nezaujímajú rodičia, najmä matka, poukazuje to minimálne na nedostatok záujmu a komunikácie u nich doma. Je však pravda, že jej rodičia sa s ňou - logicky - nedotýkajú a nevzťahujú spôsobom, ako to checš ty; hoci ak o probléme vedia, určite mohli to vytušiť.
Preto si významným hráčom, prišiel si na problém, a chceš ho zodpovedne (najzodpovednejšie zo všetkých) riešiť - myslím tým na zrejmú nevyhnutnosť vyhľadania odbornej pomoci, ako navrhujú aj iní. Preto by som na tvojom mieste asi navštívil s ňou jej mamu, a problém nadhodil; to, či odb. pomoc potom vyhladáte sami alebo ona s matkou (alebo v trojke) je v podstate málo významné, rodičia by však o takomto kroku mali vedieť, a predpokladám, že odborník by sa podobne opýtal.
V každom prípade je významné, že problém chceš riešiť, resp. že si na to podujal. Určite by mali byť radi, lebo niekto iný by to NEMUSEL, a mohol sa zakrátko otočiť a odísť preč.

Palo Palo

tibike:mno ja cakam som trpezlivy ale prosim porad bo je to velmi tazke ja mam 18 a ona 17.sme spolu uz 8mesiacov a boji sa ma aj pobozkat:(

Najčítanejšie články