Prečo ju už nepriťahujem?

Príspevok v téme: Prečo ju už nepriťahujem?
1Janíčko1

Dámy a slečny!

Neviem prečo posudzujete všetkých mužov podľa tých svojích,ale ja mám opačný problém.Mám veľmi rád sex,rád experimentujem so svojou manželkou,ale tá to má rada asi tak raz za mesiac,kedy sa skutočne mi oddá a potom už viacej ako keby nepotrebovala sa milovať a berie to asi len z povinnosti,ale mňa to nebaví,aby som sa urobil iba ja/to sa môžem aj sám urobiť/.Povedala mi,že jej to stačí ,keď sa urobí raz za mesiac-a to je fantastický sex,kde manželka strieka a pod ňou ostane potopa-vtedy to je vášnivý sex so všetkým čo k tomu patrí!!!Ja sa snažím,aby to bolo častejšie aj s romantikou a krásnym vyvrcholením,ale ona sa stále vyhovára.Večer je unavená,ráno sa ponáhľa,cez týždeň mladší syn je zvedavý čo robíme a tak to ide dookola.Mám pocit,že ma nemiluje a nechce mať so mnou sex.Povedal som jej,že ak to má byť z povinností-tak sa nemusíme milovať.Čo mám robiť?Nechať to tak?Rozprávať sa s ňou o sexe?Ale ju to nebaví.Dámy a slečny poraďte mi!Buďte teraz múdre!Ďakujem Vám za odpoveď.

zobudsa

Skus jej naznacit ze mas druhu a skus to dako aj hrat a uvidis ze to pomoze ale pravdaze podtou podmienkou ze sisi isty ze ta ma rada.ja som mal taky isty problem a uz som to nemohol vydrzat tak som ju podviedol prisla nato a uvedomyla si ze ako ma vlasne zanedbava tak nakoniec sa to dostalo nato spravne kolajisko ale urcite rob stym daco lebo asi sa inac zblaznis potom daj vediet ako to dopadlo.