DO KONCA JUNA SCHUDNEM 7KILOV!!!!!!!!

Príspevok v téme: DO KONCA JUNA SCHUDNEM 7KILOV!!!!!!!!
chudučká

Baby moje pekne krasne, do juna schudnem, aj keby čo bolo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musim , idem na t strava chudobna na tuky , co najviac zeleniny ,chude maso ziadne biele pecivo, ziadne salamy, ziadne madarske gulase s knedlou, ziadne vysmazane, sedy lehy pot na ksichte a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musíííííííííííííííííííííííím to schudnuuuut.

atam

ahojte dievcata!!!tak sa pridajte k nam a skuste 9O-dnovu dietu....hm?
ved sme na tomto fore,pod tymto nazvom,podte k nam,ak sa tato dieta dodrziava,tak zarucene schudnete,takze skusite to????

misiiiii

inak aj ja tak,,,idealna vaha by mala byt vyska minus 110 a mas kg,,tak by som mala schudnut aj viac,,,,ale na zaciatok to nieje zleee

misiiiii

no ja maaam, nie vela, mam 176/80kg, takze tych 7kg sa mi hodi na schudnutie,, a to ze ja mam stehna strasne velke,a keby len stehna,, a ziadne svalstvo LEN TUK...no kazdopadne sa do toho pustam,,,uz som skusala toho vela, ale nikdy som nemala psychicku podporu niekoho, tak snad ma tu niekto podrzi,,,

misiiiii

no dobre baby, pustam sa do toho svami,,,do konca juna 7kg dole!!! idem sa odvazit a hned si to zapisem, do konca juna sa na vahu ani len nepozriem,,,len ja az tak sportovat nebudem, mam narazenu nohu, takze ja len tak light,,,a kazdy den piste,,, ze co a ako,, jo baby :D