Vykasliavam krv... preco???

Príspevok v téme: Vykasliavam krv... preco???
Change27

Mam taky problem- uz dlhsiu dobu(pol mesiaca) mi hned ako vstanem byva zle od zaludka- je mi na vracanie a mam krce. O dake dve-tri hodiny od toho co vstanem to prejde. Cely den som hrozne unavena, padaju mi vlasy a mam krce v nohach. Pulz mam nad 100 a tlak nizky. Dnes a vcera som vykasliavala krv. Nefajcim a ani som nikdy nefajcila. Co to moze byt??? Mam len 15 rokov...

zuzic

chirurg vies je to zvlastne ale ja si pripadam stale ako dieta:)neviem si predstavit ze by som mala priatela...myslis ze som na kamosa zrela? a ty byvas tiez v rodinnom alebo na sidlisku?

chirurg

Gabči-neviem čo by som robil na tvojom mieste, asi by som zobral ATB-to Doxibene čo máš doma a na zub tvrdý alkohol ale len na zub-dasná teda lokálne, nie vypiť-kedže nemáž doma ani Valetol ani Mesocain...Zase na druhej strane preživať muky celu noc...no neviem neviem či by som vydržal do rána.Určite by som išiel na LSPP v mieste bydl. nech Ta napichajú injekciami analgetikami aby si vydržala do rána ...Hovorí sa že bolest zubov a pankreasu je nahoršia zo všetkých bolesti...

gabči

Myslíš že ani na to dasno nepomôže lokálne,ked je strašne vyduté,na dotyk bolestivé?V Zámkoch je jedna zubárka ona za jeden čas prijala pacientov aj večer ked aj k nej nepatrili,má ordináciu vo vlastnom dome,že by mi pomohla?Ten Ibalgin som si dala o 1-nej ale už mi prestáva pomáhať.Pohotovosť je zajtra o ôsmej.Už sa panikárim čo mám robiť.Neviem čo tá doktorka včera prečo to nevytiahla ked sa jej nezdalo.Ale už ta s takýmto nebudem otravovať.

chirurg

Nech je čo chce, Tvoj problem su zuby a nie nosohltan ani prinosové dutiny ani samotná sliznica nosa,takže v Tvojom prípade aplikácia tohto preparátu nemá vyznam hoc je to ATB s protizapal. učinkom-posobí lokílne.

gabči

Bioparox je orálna a nosová aerodispersia.U nás je na recept.Vypíšu to na zápal v ustnej dutine,mandle,hrdlo,..dá sa to aj do nosa.V Madarsku je voľnopredajný.Detsky lekár tiež to vypíše deťom,ked nechce antibiotikum v tabletkách.Obvodný už aj mne vypísal ked som nemala taký silný zápal.Je to antibiotikum s protizápalovým učinkom./Fusafunginum/ked ti to niečo hovorí.
To som si ani ja nevedela predstaviť aké je to nemať rodičov,no prišlo to.Brániť sa tomu nedá ,treba sa s tým naučiť žiť.Na detičky nemá kto dávať pozor,život ide dalej.Len ked su také situácie že ani mne nie je najlepšie dobre by mi padla keby mal kto postrážiť ich.Su aj oveľa horšie veci človek so zaťatými zubami ale prežije.

chirurg

Gabči-nevedel som že mesocain je na predpis ,ale myslim že ked poprosíš lekárničku,tak Ti l ampulu predá a hlavne ked jej povieš ako Ta neznesitelne bolia zuby...To že si v 43 ostala bez rodičov je kruté...je to veľmi skoro a nie je to čas na strátu rodičov.Myslim ža ešte aj v 43 človek potrebuje rodičovsku lasku a hlavne to pravé pochopenie, ktpré Ti neuzná resp. nedá ani vlastný manžel...Okrem toho chyba Ti pomoc a stráženie detí starými rodičmi z Tvojej strany a to si ja neviem ani predstaviť.Moja manželka je odo mna o 6 rokov mladšia a ešte studuje a prakticky moji rodičia strážia malú stale ked je manželka v škole...Proste, neviem si predstaviť a ani pomyslieť na to že raz o nich prídem...

chirurg

Zuzic-som prekvapený aketo vyrastky sú dnes už na zakladke, potom čo na strednej,už viem prečo sú učitelia takí nervozny aj v bežnom živote...Potom Ti skutočne neostáva nič len počitač aj brat, ale možno by si si mala nájsť priatela,hned by sa Ti bolo ľahšie a hlavne by si sa mala komu zdoverovať....
Opekať chodíme bud na Zemplinsku Síravu alebo Morské oko a naposledy sme opekali v záhrade u rodičov.Malička tam stále dobre spinká pod čerešnou a ja so synom stále umyjeme moje aj dedové auto a tak to beží dookola.K rodičom chodím raz za 2 tyždne a niekedy aj každu nedelu na obed,ked sa nám doma nechce variť...klasicky priklad mladej rodiny...
A s tým priatelom to myslím vážne, ved v 15ke by si už mohla mať takého bližšieho kamaráta.

gabči

Dakujem,Valetol som tak dávno nepoužívala že aj som na to zabudla ,že existuje.Mesocain normálne dostať v lekárni,nie len na predpis?Tie ampulky nepoznám ale skusim ked bolesti pretrvávaju.Vsak ked máš stále zapnutý počítač samozrejme vieš rychlo zareagovať.Ja doma milionkrát vypínam,pokiaľ deti su doma,každu chviľu by sa hrali na tom.Maju to dovolené no nie v jednom kuse od rána do večera.
Pre rodičov budeš stále ich dieta.Ja som mala 37 ked mi mama zomrela a 43 ked otec,ale niekedy aj s dvoma detmi som pripadala pre nich ako malé dieťa stále sa báli že niečomu nerozumiem,niečo zle spravím.O vnučence tiež mali veľky strach.Mama zomrela v nemocnici.Posledný večer ked som za nou išla bola som tam asi hodinu.Dcérku som mala choru.S druhou som bola v 30-om týždni.Doslova ma vyhánala z izby,nech ťahám domov.Aj vo vlastnom záujme nebola som najlepšie s tým tehotenstvom,cítila som sa dobre len mi hrozil predčasný pôrod.Doslova mi kázala aby som malu doma nenechala s mojim odcom,ked je chorá.Ja do dneska neviem či to cítila že zomrie,potom nadránom zomrela.Nikdy sa im nelubilo ked sme niekde išli s autom.Nemôžme sedieť na riti,čo treba malu vláčiť hore dole.Tak na také vylety sme neišli aj z finančných dôvodov,ale na výkend hej.Polľa mna 8 mesačné dieta už veľa vydrží ajmá otca lekára aj určite má šikovnu mamičku,ktorá sa vie starat o detičky.Ozaj deti sa budu pamätať na všetko dobré čo prežívate.Ked byvate v meste veru Vám nezaškodí dobrý vzduch.Však vieš aky je rozdieľ na dedine a v meste.Môžeš sa tešiť že máš takých skvelých rodičov,určite ťa maju v láske.Veľmi pekne že maju radi aj nevestu.U nás je to tak že za posledné roky moja svokra všetko sa dohodne s mojim manžeľom za chrbtom.Niekedy aj maličkosti no vie ma naštvať.Ináč nemôžem sa sťažovať ale svoju mamu som v nej nenašla.Skoda.Chýba mi nejaká ženská ktorej by som sa vedela vyrozprávať svoje trápenia,problém niekedy.