Je palenie vo vnutri mykozou?

Príspevok v téme: Je palenie vo vnutri mykozou?
strieska

Ahoj, potrebovala by som poradit. POcitujem palenie vo vnutri, nie na povrchu, ale jednoducho akoby som mala vo vnutri ohen... Gynekologicka mi urobila cytoster a tam to oznacili za zapal s pritomnostou leukocytov. Dala mi na to krem gynozal, alebo nieco take, ale potom som medzitym brala antibiotika a tak, ked som prisla na kontrolu a prezrela ma povedala, ze mam hnisavy zapal a dala mi Candibene. Prisla som teraz na kontrolu a stale ma to pali a mam vo vnutri taky biely vytok a tak mi teda dala Fungolon lieky a krem Fungicidin. Stale vsak nemam pocit, ze to zabralo. Nie som si ista, ci to je mykoza, ci z coho je ten zapal... Neviete mi poradit co by to mohlo byt? Nebavi ma stale do seba nieco davat a ziadny vysledok. Ved ja nemam ziadne svrbenie iba palenie, ani nemam pocit, ze je to na sliznici ale akoby vo vnutri. Mam pocit, ze to preslo az do zapalu mocoveho mechura, lebo som zacala chodit stale na WC.Vsetko som jej povedala a ona stale svopje... mykoza!!! Mozno ma pravdu, ale nerada by som to podcenila.

strieska

cytoster preto, lebo som mala na preventivke PAP 2 a ASCUS a zapal a leukocyty na 3 kriziky... tak chce asi vediet, ze ked prelieci zapal, tak ci sa upravi aj vysledok cytosteru... aspon predpokladam... ale ten zapal nie a nie preliecit

,k

ja keď som mala problém a už som nevedela ako ďalej, zobrala so detský púder a zapudrovala sa. Teda do dierky nie, to je jasné. A svrbenie a pálenie ma prešlo. Tak skúste, možno pomôže.

SisaBB

Jednoznačne Ti musí urobit kultiváciu. Cytoster neviem na čo, jedine v rámci ostatných vyšetrení.Tiež by bolo treba podla mna zobrat krv na zápalové testy. Más právo si to žiadat, aj to urob. Tri týždne je dlho čakat na KO. Skus zatial v lekárni prehovorit magistru aby Ti predala Gyno-poweryl. Je to tabletka ( alebo 3 ks) na vkladanie. Mne hned zaberie ked potrebujem, ale je to len na predpis ale dá sa dohodnut aj na zaplatení celej čiastky.

strieska

Aj aj si myslim, zeby mala urobit kultivaciu, ale ona to nepoklada za potrebne... a tak mam ist na kontrolu az o 3 tyzdne... a vidim, ze to nezabralo, tak ma to nebavi

mellinda

Mykoza sa vacsinou prejavuje aj svrbenim. No ale ak si brala aj antibiotika, tak by to teoreticky mohli byt kvasinky. Mali by ti to zistit kultivaciou, cytoster je predsa nieco ine. Tazko takto povedat, o aky presne zapal ide.

kačena.

aj ja mám niečo podobné len mňa štípe nie vo vnútri, ale medzi cikacou dierkou a vchodom do pošvy. Pred tým vchodom, keď roztiahnete pysky, tak tam. Nesvrbí ma, len štípe. Canesten nezabral. Tak neviem čo to je. Ale ak prídete od doktora dajte vedieť, ako ste dopadli.

dnes

Neviete ako dlho sa caka na vysledky kultivacie? Kedy lekar navrhne kultivaciu? Nie je to asi sucastou preventivky, vsak? Je drze ziadat si sama kultivaciu?

alz-bee

Ja sa teraz vo stvrtok alebo piatok chystam na gyndu, lebo tiez pocitujem cosi take, ako ty...dlho som mala biely vytok, ale ten mi po case presiel. A teraz vzdy, ked idem na wcko a vycikam sa, tak pocitujem palenie. Ale viem, ze to nie je zapal mocovych ciest, lebo to som uz mala a mna nepali ta cikacia dierka (sorry za neodborny vyraz:))) ale ma pali vo vnutri, respektive na zaciatku posvoveho vchodu (ale je to vo vnutri) ked sa mi tam dostane trochu mocu...neviem to proste opisat, ze ako to pocitujem, ale proste pojdem s tym k doktorke, lebo uz ma to nebavi. Skusala som uz aj Canesten tabletky, ABC-femigel, ale stale nic nepomaha:((..ale teraz konecne budem mat cas tam ist..i ked viem, ze na zdravie by si mal clovek najst cas vzdy, ale niekedy to nie je take lahke (ale tym sa neospravedlnujem:)) tak som zevadava, co mi povie...dufam, ze mi neda tie tabletky Polygynax,ktore treba 12dni vkladat dnu...bleeee...ale tak keby mi mali pomoct, tak neprotestujem:)

pararara

Tazko povedat, skoda,ze ti lekarka neurobila kultivaciu z toho vyteru... takto je to naozaj strielanie na slepo :(