Co skutocne vybieli zuby?

bejbyvi

ziadna soda bikarbona, ani biela perla ci co to je... pozri si temu "bielenie zubov"...to ti urcite pomoze pri vybere

mimi_

Z bieliacich gelov to je jedno či z lekarne alebo u zubara, vam zuby po čase ešte viacej ožltnú. Lebo sa zoderie prirodzena vrstva na zuboch, potom su biele krasne ale po čase znova ožltnu a ešte viacej lebo je to už na tom zodratom,potom zub slabne, takto nejako mi to vysvetlovala zubarka. Že je to ako zodratý lak na aute.

majulka20

ja som uz bielenie skusala pomocou bieliacej pasty z lekarne. dostanes k tomu aj nastavce, do ktorych si pastu vytlacis a das to potom na zubne obluky na taku hodinku. zubky to sice bieli pekne, ale nici to aj sklovinu bohuzial. zuby su potom strasne citlive...tak som to radsej prestala pouzivat...
inak som pocula, ze tzv. zoom metoda bielenia je najsetrnejsia k zubom ako aj k dasnam...

AdamKrt

Soda bikarbona + citronova stava.

Ma to vraj poriadne bielit zuby. Ale aj poriadne to nici zubnu sklovinu... Bielenie neodporucam. Zuby treba mat ciste, bez zubneho kamena. Ale farba zubov je casto dana aj geneticky /taktiez strava to moze ovplyvnovat/. Prostriedkami na bielenie zubov sa najcastejsie znici zubna sklovina, poskodi zub, vznika kaz. Neodporucam bielit.

iseth

Ahoj misss, ak chceš aspoň 4 odtiene, tak to by som riešila bielenim u zubára. Ja si bielim zuby pudrom na zuby, kupiš ho v lekárni, stoji okolo 4 eura. Takisto pomáha čistiť zuby so sódou bikarbonou, ale neviem, či až 4 odtiene. Zubár ti vybieli, ale potom radšej nepiť kávu, víno zelený čaj, od toho žltnú zuby.