Čo s vlasmi??? Melír??

Príspevok v téme: Čo s vlasmi??? Melír??
hannah954

Ahojte, mám 15 rokov a chcela by som si dať melír. Vlasy mám dopostupna ostrihané a asi tak po prsia dlhé. Takej plavej, popolavej farby. Rozmýšľam nad tmavým hnedým melírom alebo nad čiernym. Nevedeli by ste mi poradiť, že čo by bolo pre mňa lepšie? Keď mám také popolavej farby vlasy, tak by ich tá čierna nejakým spôsobom neskreslila a nevyzerali by ako šedivé??? Ďakujem za odpoveď

hannah954

tak dala som si nakoniec svetlý melír a pekne mi to presvetlilo vlasy, všetci mi ho chvália :) na druhej strane ich mám viac vysušené, priznávam, ale to nejké prípravky doladia :) ďakujem za rady

hanka:)

no myslím, že ja mám svoje vlasy už dosť zničené.. každý druhý deň si ich žehlím.. tak asi to už je jedno...

Ivka26

myslím, že je u teba ešte skoro si dávať melír alebo farbu. zničí ti to zbytočne vlasy a ked si vezmeš, že ti to bude treba doplňať každé tri mesiace a tým sa ti budú vlasy ničiť viac a viac.No je to na tebe...

zuzic

keby som mala zdrave vlasy co by som za to dala...a to v zivote nepouzivala ziadny mmelir, gel ani lak, tuzidlo...:(