Hambim sa vyjst na ulicu,neviem ako dalej

Príspevok v téme: Hambim sa vyjst na ulicu,neviem ako dalej
sandysue

Neviem to uz dalej uz niest.Vonku takmer nevychadzam a ked ano cela v ciernom.Snazim sa byt nenapadna nelicim sa,vlasy v cope.Rozisla som sa s priatelom ,nenavstevuejm rodinu ,nikoho nechcem vidiet.Chcem byt sama.Hlavne z tohto dovodu ako vyzeram.Mam strasne komplexy zo seba ,teda zo svojej postavy.Neviem uz co dalej :(((

smejka11

sandy a odkial si? mozno by ti pomohlo keby si mala nejaku kamaratku... a ja z davnejsie niekoho na cvicenie hladam...

sandysue

len problem bude ako zacat..nikdy som nedrzala ziadnu dietu ,neviem nic kolko za chudne a za ako dlho,neviem ake jedla su vhodne jest

whee_ee

sandy, riad sa podla stranky -odkaz odstránený- ... zmena zivotneho stylu, zbavis sa kil a budes spokojna:)))... neboj, ziadne drastaky, len sa naucis stravovat.

sandysue

dakujem krasne vsetkym za podporu ...budem sa naozaj nieco urobit s tym sama som si zapricinila to,kde som teraz a myslela som si ze niet cesty spat..ale ako vidim ini ludia mi veria,musim aj ja zacat,,,v prvom rade ako vravite so sportom a nejakou fajn dietou

barbiegirl

....no tak Sandysue,všetci ti tu držíme palce,nesmieš nás sklamať.Bež k zrkadlu a usmej sa na seba!!!!My veríme,že budeš šťastná.

marienočka

Dievčatko, zobuď sa pozri sa do zrkadla a povedz tej žene čo sa na teba pozerá aká je krásne, mladá, zdravá, úžasná, úspešná. Pozri sa okolo seba, sprav si dobý make-up, obleč si šaty bláznivej radostnej farby a výjdi z ulity. Lebo jedno ráno sa zobudíš a budeš mať štyridsať rokov. Vieš Ty moja duša zlatá čo je trápenie. Invalidný vozík, rakovina, drogy, alkoholizmus... A vidíš aj Tí ľudia dokážu byť šťastní. Choď do knihy akúp si skvelú knižku Tajomstvo. Prečítaj si ju toľko-krát pokiaľ nevyhodíš všetky oblečenia tmavej farby. Skvele by bolo ak máš na to, ísť na pár dní do kúpeľov welnes stačí jeden týždeň, aktívne začať pracovať na sebe, ale nie tam kde bývaš, choď kde ťa nikto nepozná tam sa naštartuj, kúp si intenzívny cvičiaci program. Nemysli na to čo bolo, neanalyzuj svoj život, čo by sa stalo keby /poznáš to boli by sme všetci v nebi/. Ale Ty si tu a teraz, a ži teraz a len a len teraz a potom zajtra. \"Pozor ideme cez mesto hlavu hore!!!!\" Držím Ti palce neobzeraj sa a choď. Prajem Ti pekný dníček a tisíce prekrásnych ďalších.

Ashley

Sandy, len ty zijes svoj zivot, zi ho tak aby si to nikdy neolutovala. Poviem ti, ze pekne marnis svoj zivot....kolko ludi by dalo vsestko za to aby boli ako ty. ked mozu nieco so sebou robit. su taky ,ktory su chory a nemozu byt zdravy, ty mas nadvahu - sposobila si si ju sama, trvalo to roky a teraz sa zase z toho mozes dostat sama! Uz je koniec cierneho tiena, ak mas bycikel sadni nanho, aj v ciernom a hned sa budes citit lepsie po hodinke byciklovania...mas kopec moznosti ako s tym skoncovat... tak do toho!

sandysue

ja sama neviem ci to dokazem ci mam nato odvahu ...no mylite sa nejde o nazory ale o celkovy moj zivot 2 roky dozadu som bola stastna mala som priatela dokonalu vahu dokonca som jeden cas robila reklamne fotografie neskor ako fotomodelka..neskor po rozchode som to brala tazko a pribrala 20 kg a postupne sa stalo zo mna to co je teraz nedokazem vyjst na ulicu

Najčítanejšie články