co sa zenam na muzoch paci

Príspevok v téme: co sa zenam na muzoch paci
hmmm125

Velmi by ma zaujmalo ze ake zaujmy alebo schopnosti sa zenam na muzoch pacia. Ono to asi nebude take vseobecne ale nejake veci tam asi spolocne budu. Napriklad ja som robil bojove sporty ktore som prestal robit kvoli byvalej ucim sa varit a chcel by som zacat s kreslenim :) tak nieco pridajte. Proste chcem aby bola druha trochu ohurena zo mna pri tej prvej sa mi to velmi pacilo :)

united

Dievcata vsetko co tu pisete akeho by ste chceli mat chlapa atd... A potom vas vydim ist za ruku z uplnym idiotom :D Tak ja uz fakt neviem z vas vyst :D

kyblik8

Idealny muz pre mna by mal splnat 5 kriterii (zoradene podla dolezitosti):

1, zodpovedny - mal by sa vediet postarat o rodinu (psychicky aj materialne), stat si za tym, co povie
2, cielavedomy - aby nestagnoval a neupadol do letargie
3, inteligentny - aby sme sa stale mali o com rozpravat a natolko inteligentny, aby nezacal s alkoholom a fajcenim, neponizoval ostatnych
4, sikovny - s tym sa mi spaja aj vynaliezavy (v praci, v beznom zivote), napomocny (kolegom, manzelke)
5, hravy :) - to znamena vtipny, spolocensky, oblubeny, duchaplny

A kedze nikto nie je dokonaly, tak hladam partnera, ktory bude aspon scasti splnat tieto nemilosrdne poziadavky :)

Vsetko ostatne (ci vie varit, kreslit, cestuje, sportuje, lichoti, naozaj vela zaraba, kupuje darceky...) su len bonusy. I ked, cenne bonusy.

hm hm

Mne sa na muzoch paci, ked neposobia ako trasoritky.Proste musia mat v sebe tu chlapskost a feeling, ze dokaze prekonat problemy,ludia ho maju radi,ale maju pred nim aj respekt..
Dalej musi byt ku mne citlivy, pocuvat co mu hovorim a chapat to /lebo mnohi bohuzial toto nedokazu/, musi pochopit moje problemy a povinnosti,preco s nim obcas nemozem byt.Tiez musi byt ZODPOVEDNY, dochvilny, poriadkumilovny /nie prehnane:)/, vlastnosti akoze vie varit su plus. A tiez obcas tej romantiky...ze sa obetujes a pozries si s nou pri pohari vina aj nejaky trapny romanticky film:D to vela chlapom robi problemy.A vzdy mat pre nu nachystanu svoju naruc,aby sa mala kde schvovat pred tymto velkym svetom:)

Mayuska:)

Mne sa na pacia cialavedomi chlapi:)a taktiez musia mat zmysel pre humor a romantiku,samozrejme:)chlapi,u kt.su malickosti dolezite,no nemusia si na nich zakladat vztah...