Vela?

alzbee

No, aj ma napadlo, ze asi ti to bude trapne :D :D ale mozno on by ti vedel najlepsie odpovedat :)) ja mozem hovorit za seba, ze s takym velkym som skusenosti nemala a uprimne povedane, ani by som nechcela. Neostava ti nic ine, nez sa s nim naucit narabat..a mozno si najdes priatelku, ktora bude maximalne spokojna:) drzim palce:)

alzbee

Po niekom si taky penis musel zdedit, cize predpokladam, ze aj tvoj otec je obdareny a tak sa spytaj, ci nemal s tym v mladosti problemy a ze ako sa tvarila tvoja mama, ked mu ho zbadala :)) mozno to znie srandovne, ale myslim to vazne...

muskaaaa0036

moj priatel ma 20 a na mna je to akurat niekedy az moc,takze s tvojim 24cm by to bolo riadne utrpenie,nie neprosim

AdamKrt

No, mas toho tam hodne. Vela zien hovori vsak, ze nie dlzka, ale hrubka je dolezita. Ono je v podstate jedno, aky mas penis. Dolezite je, ako sadne na Tvoju priatelku. Ak bude mat malu posvu, bude mat extremny problem. Ak mala naopak velku posvu a nikto jej nevyhovoval, tak budes zrejme jeden z mala, co jej vyhovovat bude...