moze po vysadeni hak meskat menstruacia?!

CMu_Q

a mozem sa ta opytat, kolko mas rokov? :)) lebo mi to uz fakt nejde do hlavy... ehm

... ked sa budes chranit inak, tak jasne ze nebudes tehotna (teda ak by ochrana nezlyhala), ale pokial pojdete na ostro, tak to by som neriskovala... po vysadeni je vyssie riziko otehotnenia!

ooo11

este mam jednu otazocku, takze teraz, keby som mala sex, mozem otehotniet? teda ked menstruaciu nemam.. a ked neuzivam ziadnu hak ?!

ooo11

hm,keby to ozaj tak skodilo,tak by mi to hadam len nepredpisal.ved to moze byt neskor uplne proti nemu..
ako baby, vazne vam dakujem za rady a mozno som sa v niektorych veciach vyjadrila ja zle, ze tak odsudzujete moje usudky a presvedcenia.. ale viem , co robim..

severanka

CMu_Q: Cerazette je čiste gestagenová HAK a údajne je menšia šanca trombózy ako pri kombinovaných tbl...
ale šanca je tam stále... a ak má už niekto kŕčové žily tak nesmie brať ani gestagenovú hak...

takže lekár jej to predpísal asi v domneni, že toto jej nespraví nič ...

CMu_Q

... len viete co ma zaujima? ako jej dr. mohol predpisat dalsiu HAk, ak ma taketo problemy, resp. predispozicie na tuto nemoc... to uz fakt su gynekologivia taki zaslepeni prachmi? no neviem, ale asi to nebudem riesit, len som sa tak pozastavila nad tym....

CMu_Q

severanka - asi je to zbytocne, kto nezazije, neuveriii, asi bude najlepsie nehat ju tak, vsak ona pride na to, ze si jej raz radila, a chcela dobre. Teda toto ma uz fakt dorazilo ako sa k tomu postavila, no ale co uz, je to jej vec. Asi je pre nu pohodlnejsi sex lepsi nez istota zdravia, ale kazdy sme iny, kazdy ma ine priority :))) a skusenostami sa menia ;) ...

severanka

ooo11: v poriadku, ja chápem, že tému si založila s iného dôvodu,ale proste, nechápem, ako si niekto môže myslieť veci typu : mne sa to nikdy stať nemôže... nie si nesmrteľná, to snáď vieš aj sama... a ver, že sa ti stav (ak máš kŕčové žilyň zhorší natoľko, že HAK nebudeš môcť brať a život bez HAK si v pohode budeš môcť predstaviť...

nie som odporkyňa HAK, ja to sama beriem už skoro tri roky, ale ak by sommala problémy so žilami ako ty, ani by ma nenapadlo takto so svojim zdravím hazardovať...
fakt môžeš mať obrovské problémy, nebojíš sa o seba? radšej brať HAK kvôli ochrane s rizikom, že môžeš vážne ochorieť, ako by si mala prestať HAK používať? nechápem...

sa ti snažím(e) poradiť, čo si taká tvrdohlavá ?

ooo11

odpustite si reci tohto typu, mna to nezaujima.. toto som sa nepytala, nezakladala som temu, kvoli tymto vasim pripomienkam a nechcem to uz riesit! hovorte si , co chcete, myslite si,co chcete..
temu som zalozila kvoi niecomu uplne inemu.

severanka

ooo11: máte v mieste tvojho bydliska cintorín? a vieš koľko ľudí tam leží, ktorí si hovorili, že im sa to predsa stať nemôže?
ako môžeš byť taká naivná ? ty si Chuck Norris alebo čo, že teb sa to stať nemôže ?