Tak chlapi

Príspevok v téme: Tak chlapi
tinkaaaaaa

Som sa zalubila do muza,kt. mi celkom nahraval a som myslela ze z toho neico bude.. Potom sa na mna vykaslal a zacal chodis s inou babou,ja nechcem posobit povrchne,ale som ovela krajsia ako ona..Jediny problem je ten,ze ona ma velkost 34 a ja 40...Proste nastve to cloveka,nie??Za hmotnost da prednost inej,ved ja by som to dala dole,uz teraz som dala dole 8 kg...tak preco?...Som sa potom rozhodla schudnut ako som sa dozvedela ze su spolu a schudla som zo 81,9 na 74,3...a z velkosti 44 na 40, ale aj tak ma nechce....

Lavronne

Nezmienila si sa o vyske! Predpokladam, ze budes nizsia ako 170cm. Ak by si bola vyssia urcite by si sa bola o tom zmienila v tomto prispevku.
Co sa tyka tvojej vahy 74,3 kg, tak je to stale vela na zenu !

Ale nemyslim si , ze len vaha bude dovodom pre ktory sa tvoj "ex" rozhodol pre inu.
Maj svoju hrdost a nespominaj ho uz viacej. Nestoji za to. Je to obycajny chrapun ktory nema respekt pred tebou a ani pred sebou samim.

tinkaaaaa

elektronicku z kauflandu:)...nebolo by fer ju sudit,lebo som voci nej zaujata...a tak by som automaticky povedala ze je skareda...( a aj tak je :))...No tak nevadi..som pysna ze som schudla...a tak sa tesim...A on si moze...a el vies co ej zaujimave ze odkedy sa dali dokopy nic ine nerobi len beha okolo mna aj s nou a stale sa bozkavaju...predo mnou

technéciumTc

pozri, prečo by to nebolo od Teba fér? ak si pekná tak si pekná-nie je čo riešiť, ja som pekný a viem si to priznať....

hej, ako hovoríš mal sa rozhodnúť skôr- a vyzerá, že sa aj rozhodol..., len si nemyslím, že má okolo seba všetko úžasné-to nakoniec nemám ani ja a to už je na zamyslenie....

vieš koľko ja už nemám babu..., ale má to aj svoje výhody-nespochybniteľné...ale určite sa dá všetko logicky vysvetliť...

inak by ma zaujímalo, akú máš váhu, keď váži aj desatiny :)

tinkaaaaa

Ja som nepovedala,ze som pekna,len som krajsia ako ona..a to netvrdim sama od seba,lebo odo mna by to nebolo fer...To povedali ini...Ked on je ten typ chlapa,co ma okolo seba vsetko uzasne. proste ja ho uz nehccem,lebo sa mal rozhodnut skor,len uz rok nemam chalana a nie som ani blba, ani naivna, ani nezhovorciva,tak ja uz enchapem...

technéciumTc

a napadlo Ťa, že tam možno tá váha nehrala žiadnu rolu...

a ak Ťa nechce, tak si nájdi niekoho iného, kto Ťa bude chcieť, veď hmotnosť už máš celkom v pohode, pekná si hovoríš-teda ani sebavedomie Ti nechýba....