Aka je pravdepodobnost otehotnenie, ked...

malicqaa

no ja tiež teraz čakáám ,lebo sa bojím chcem si urobit test ale este sa to stalo len sobotu..a chalan mi hovori ze to neslo do mna ale co ked tam nieco naozaj voslo:( ja sa bojim....chcem si urobit test lebo kramy mam dostat az o dva tyzdne drzte palce nech ich dostanem:(

kolok8

Takze dosel sudni den a nic uz druhy den nic nema kramy zacinam mat stres ma sice horucky co zvykla mat pred kramamy ale neboli jej brucho ako jej zvyklo neciti nist okrem toho ze ma horucku boze je to babo ale nie?? :S

kolok8

chirurg: Jasne ze podakujem aspon menej stresu teraz pocas skuskoveho dakujem ti za takuto odpoved a dakujem aj ostatnym ktory mi poradili som vam vdacny :D este raz díííky =)

chirurg

A dúfam že povieš aspon dik za takuto prescvedčivu a jednoznačnú odpoved , ktorá nepotrebuje žiadnu polemiku... jednoducho su to zákony prírody,.

chirurg

Počuvaj kolok 8, predná tretina vagíny je silne kyslá takže všetky spermie su momentálne usmrtené, čo z toho vyplyva....že žena sa može v spermiách aj okupať a nemôže otehotnieť...tak bud spokojný s kľudným svedomím.

dancaBB

podla mna ak si do toho sadla tak by nemala byt tehotna..ak si to nejako pri utierani nevtlacila dovnutra..ale ani to by asi nebola..gravitacia nepusti

kolok8

Perlaaa: Ďakujem ti za objasnenie všetkého teraz aspoň viem o niečo viac XD no ale nemyslim si ze mala plodné dni alebo uz ich mala ku koncu... ešte raz ďakujem pomohla si mi =)