Chudnúť alebo nie?

Príspevok v téme: Chudnúť alebo nie?
Emily8888888

Ahoj mám 17 rokov. Pri výške 164cm vážim 47 kg....
veľmi podrobne vám popíšem moje miery:
prsia:77cm
brucho:68cm
boky:77cm
noha:44cm
ruka:22cm
fakt to je detailne ale....mám problém..myslím si že mám tučné brucho a nohy..a troška veľké boky....ja sa z toho nechcem zblázniť tak ...preto sem píšem...uvažovala som že prestanem jesť aspon na také 2 týžnde..to by pomohlo..ale váha by sa mi vrátila naspäť...a priberala by som aj zo vzduchu....a ja neznášam športovať...ano mnohý si pomysli" bože si nenormalna , si strašne chudá" ale ja si to nemyslím, JA! potrebujem byť o tom presvedčená , čo mám robiť...mama mi s tým nepomôže..tej som to vravela...len mi povedala "veď si chudá!"
Ďakujem za odpovede

njdsndnjss

moja boky...sa meraju v najsirsom mieste to jest...cez zadok najsirsie miesto.neviem kde ty sisi merala boky ale tam kde mas mat 90cm ty mat 77 nemozes to by si vyzerala ako mutant x:D asi si sa zle merala.

Emily8888888

jaaaj a ostatné:)
to je v pohode:P som rada že prispievate..noo a viete o to ide že som posadnutá chudými modelkami ....všetko na nich skvelé vyzerá- pokial nevysí:D no ja už neviem....pozrite dam tu jedno video... je trošku takeho...sexi charakteru:D ale ta holka ma podla mna idealnu postavu...preto aj chcem menšie boky..vyzera to lepšie ako by som mala byť ...tučko:P
www.youtube.com

jaaaaaaaaaj

jaaaaaj dievca, to ako mozes povedat ze "troska velke boky" ??? pri 77 cm??? si pocula niekedy o tom ze 90 cm je ideal !!?? A ty mas 77 cm ... ja by som povedala ze nemas ZIADNE BOKY, tak ako sa zo ziadnych este da schudnut? Hej, mozes si dat odrezat kosti.. prepac moja, ale normalne sa mi dvihol tlak, ked to tu citam.. Ani nahodou neskusaj chudnut a uz vobec nie ze nebudes dva tyzdne jest, to bude najvacsia hlupost, ktoru urobis... Fakt si velmi chuducka, to je objektivny nazor, neverim ze by niekto mohol povedat nieco ine. A myslim ze mas nabeh na anorexiu, ked mas takeho myslienky... tak si davaj na to pozor, aby si do nej nevpadla, papkaj normalne (zdravo) dalej.

zjuzika

preboha dievca a ty chces z coho chudnut? ved nemas ani boky...a nozicky mas ako sparadka.... ja som otranse chuda a to mam 84/59/86 a doma mi nadavaju aka som nechutne chuda co je aj pravda ale ja mam traz obrovske stresy.... a schudla som na 46kg pri vyske 167cm... ty len pekne papkaj a nebarej vahu..