bývalý

dggs

suhlasim s kajkou sice v poriadku ja mam rovnaky problem ja uz som ex nevidela 4 roky ale denno denne si nanho spomeniem pritom mam uz 4rok vazny vztah..takze hej mozno je v tom pes zakopany ze sucasny priatel nie je to prave ale co uz to je osud a nebudem sa tym trapit skor sa pokusam sustredit na buducnost a nemysliet na minulost a zit v nadejach ze \\\"opat sa stretneme\\\"..Tazko ti poradit. Skratka ber to ako sucast zivota. Zameraj sa na nieco ine sport hobby praca ci popripade skola..

kajka01

podla mna to znamena ze ten sucasny nie je to prave pre teba...jednoducho ta tak nechytil za srdce...ja som mala tiez s tymto problem v tom zmysle ze som nevedela zabudnut na byvaleho a tym padom som s nikym inym nevedela nadviazat vztah...cize to pre mna tym padom nebolo dobre ak som pri nejakom chalanovi myslela na ineho...az som sa dockala a stretla som muza pri ktorom uz ani nepomyslim na minulost a som s nim stastna...a k byvalemu by som sa nevratila v ziadnom pripade..lebo ma stretlo este nieco lepsie