ZAHADY V PSYCHIJATRII

Mimi323

Vevericka, na mňa Damian ani raz nevyskočil, práveže je ustretový. A z RNG si robite všetci dobrý deň a zneuživate jeho trpezlivosť. Nie je normálne, že furt musí písať to isté dookola.
A ty si tiež robiš reklamu a vnucuješ svoj názor...

vevericka

mimi..a sa cuduj, ze su ludia nanho alergicki..badatel ..aspon tie clanky, co som ja citala su skomlene nieco je pravdive a nieco je len znozka bludov..v kazdej teme, kde prispeje najrpv niekho zhodi a vzdy len on ma pravdu a nie je ochotny akceptovat aj cudzi nazor..preco si mysls, ze RNG je oblubenjsi a vela ludi na neho da ovela viac ako na damiana..kebo je ustretovejsi a viac chapajuci .nikomu sa nevnucuje ako damian..je rozdiel ked rng povie, co by MOHLO pomoct, ako ked damian na dialku hned urci diagnozu a nezabudne povedat, ze urcite lekar nieco zanedbal...a ked mu clovek oponuje nezabudne vynadat(ako v teme o epilepsii, v mojej teme o lige proti rakovine a podobne) pripadne sa prida tlupa supov :kosa s radcom niekedy s tebou..

Mimi323

Roman, severanka myslela napr. aj mňa. Lebo suhlasim s Damianovymi nazormi a učim sa od neho. Mne Damian nie raz pomohol, takže naňho nedam dopustiť. Ak sa tu spomenie Damian alebo Badateľ, tak niektorí su alergickí a hneď zabrdnú. Takže asi tak.

severanka

zjuzjika: myslíš toho, čo sa najsamlepšie rozumie do antikoncepcie? :D
hej, tak toho by som určite menovala... a ešte jednu vyznávačku prírodnej kozmetiky...ak vieš koho myslím...

roman08: ja sa do nikoho nenavážam, mne sa Damianove názory nepáčia, a tým to hasne...
tak som si hodila do éteru poznámočku, no nezabi ma za to, ok ?:)

roman08

nie chodim na toto forum asi 3 mesiace,ale proste sa mi taketo veci nepacia.precital som si tu na fore aj prispevky od damiana a nechapem co ti na nom vadi ma svoje nazory a podla mna nehovrim ze vsetky ale su ok.zato ze ja mam na nejaku vec odlisny nazor tak sa nebudem do toho cloveka navazat.

zjuzjika

roman, no presne ako vravi severanka postupom casu zistis koho mame na mysli, menovat ich nechcem,pretoze zas by sa tu na mna ocapovali a na to naladu nemam... ale mylsim, ze so severankou by sme menovali tych istych, aspon jedneho, oc stale prispieva v sexuologii, ze severanka?

severanka

roman08: ty si tu nový? pretože TU sa to len tak hemží uštipačnými poznámkami... :D

a netreba menovať - spoznáš sámm... :)