Gynekolog Anton Holeša

Ivana1990

Neviem či tento gynekológ niečomu vôbec rozumie.Len som chcela aby mi napísal papier že,som sa zúčastňovala na poradňiach od začiatku tehotenstva do 7 mesiaca.Jeho veta je:A kto mi to preplatí?Len jeden papier som si vyžadovala a aj to mi ho nenapísal.Všetko len za poplatok.Za jeden ultrazvuk chcel 30e.Ešte ani na kvasinkovú infekciu mi nechcel predpísať vag.tabletky.Keď sa niečo pýtate tak nič nevie z ničím nechce poradiť.

Anička

Je to velmi dobry lekar, chodim k nemu uz vyse 10 rokov. Velmi dobry a profesionalny pristup. A mala som pri nom aj maleho:), nemozem povedat jedno krive slovo.

kika6549

Úplne super lekár...pohodovy pristup, milý, ochotný,...veľmi sympatický ...bola som pri nom na mojom 1. gyn. vyšetrení...a svojim správaním mi to veľmi uľahčil

jedinymaznacik

ja som nepovedala, ze je uchylak, taku skusenost som s nim nemala (chvalabohu). Ale z vlastnej skusenosti ho neodporucam...

jedinymaznacik

Určite ho neodporúčam... je dobrý, kým nenastane nejaký problém, alebo kým od neho nedajbože niečo nechcete...

ewrhg

je to uchylak !!! damy, nechodte k nemu, je mi z neho zle a urcite mu zadrbem na ten jeho nos!
anton holesa, prevadzka: michalovce, pavlovce nad uhom

fgthjftj

je to uchylak !!! damy, nechodte k nemu, je mi z neho zle a urcite mu zadrbem na ten jeho nos!
anton holesa, prevadzka: michalovce, pavlovce nad uhom