Nič necítim

Príspevok v téme: Nič necítim
titaa

Neviem prečo to tak je, ale pri sexe proste nič necítim...ani dobré ani zlé... nechápem, v čom je problém. S bývalým frajerom sme sa o sex pokúšali, ale nemohol sa do mňa nikdy dostať, s týmto som s tým problém vôbec nemala, ale pre zmenu zase necítim nič. Som vzrušená, všetko v poriadku, ale keď je vo mne, tak je to zaujímavé len pre neho... viete niekto prosím, že o čo tu ide...máte tiež takú skúsenosť baby?

AdamKrt

Povedz jednoducho, pravdu. Ze si mu chcela urobit radost, ale urobila si chybu. Uvidis, ked chlap pocuje, ze ma problem v postielke, bude sa snazit zlepsit. Pokial je normalny... :)

Velmi dlha predohra je skvela. Ked sa uspokoji partnerka aj inym sposobom, uz nevadi, ani keby chlap zlyhal. A ak sa vydari predohra a funguje aj normalne milovanie, partnerka je uz dost prekrvena, rozcitlivena, takze to lepsie precituje...

micaa

Odteraz nesexujem bez predohry! :)
Ja som ale urobila obrovku chybu ked som parkrat nieco zahrala... Teraz nadobudol pocit, ze aj menej snazenia postaci. Viem, bola to hlupost ale mne uz bolo luto, ze sa tolko snazi a vysledny efekt nikde.
Len ako to teraz citlivo vysvetlit?

micaa

:D ta vycvicena suska ma dostala
Myslim ze masturbovanie by nam nemalo skodit, skor naopak... aspon vieme co na nas zabera.
Ja som inak poskulovala aj po takom klitorialnom stimulatore, to co sa len priklada pocas sexu ku klitorisu.

AdamKrt

alzbee:

ale ved pri polohe na konika sa da partnerovi celkom dobre drazdit aj klitoris. Pri roznych formach misionara tiez... Napr. lezis na chrbte, nohy partnerovi na ramena a ako lezis, partner ma vyhlad pekne na Tvoje lono a moze Ti pekne klitoris masirovat.

Alebo mozes urobit nieco ine. Sama pri sexe mozes si stimulovat klitoris. Alebo zapnes vibrator a prilozis si ho na klitoris pocas sexu.

AdamKrt

Ale mas ho. Tiez som mal problem najst ho, ale zmenil som taktiku.

Vies ako priroda si zaobstara, ze ked sa ma nieco podarit /napr. ze zivot ma prezit/ - co urobi ? Mnozstvo....

Hladal som bod G a nemohol som ho najst. Potom som si pozrel kde je a zacal som drazdit celu oblast. A po chvilke som uz videl odozvu, ze to zacina mat u priatelky ucinok. Bod G som sice nenasiel, ale pri riadnom drazdeni celej oblasti, kde asi mal byt sa mi ho podarilo najst. Takze rychly pohyb, zatlacit v danej oblasti a vysledok sa dostavil...

Len na druhy, treti den som mal na rukach svalovicu :-)

Predohru robim vzdy. Neni nad to, poriadne sa vydrazdit. Dat si pekne obojstranne oral, alebo nejaku prstovacku. Pripadne pekny zazitok je prejst aj z prstovacky na pastovacku.

No a ked je partnerka pekne roztuzena, hups na to. Mne sa ten postup stal nahodou a zrazu ked sa potom skusala poloha, ktora predtym nebola nic moc, tak zrazu bola uzasna... Predsa len, po drazdeni a par orgazmov je ta oblast riadne prekrvena a rozcitlivena, takze je citlivejsia na dotyky a s tym spojeny prezitok.

Ale zas bacha, netreba to prehnat - aby to nebolo prilis silne. Tak, ze by vas to potom nebolelo, ze sa nejak poranite. Ale kazda cast tela, ak sa precvicuje si zvyka na zataz, takze opakovane sa to precvicuje lepsie.

alzbee

micaa: diky za odpoved. No ja som na tom tak isto...a tiez som premyslala nad vibratorom, ale obavam sa, ze nakoniec si tak zvyknem na uspokojovanie vibratorom, ze potom sa priatel bude moct aj roztrhnut a nespravi ma...lebo som premyslala aj nad tym, ze som si moju susku velmi vycvicila na masturbovanie (drazdenie klitorisu+prstovanie) a potom mi pri sexe mi to drazdenie klitorisu chyba:((

micaa

alzbee: Ja dosiahnem klitoralny len ked sa drazdim aj rukou, nepodarilo sa mi totiz najst taku polohu kde by bol dostatocne drazdeny... Zvlastne je, ze niekedy ked si to robim sama, tak sa len drazdim zvonka a spravim sa zachvilku a niekede pri sexe ani za svet.
AdamKrt: Dakujem za rady, urcite ich vyskusam. U nas bude problemom asi to, ze sa vidame hlavne cez vikendy a to sme taki nadrzani, ze poriadnu predohru stihneme malokedy. Budeme sa teda menej ponahlat :). Uz aj nad tym vibratorom som uvazovala, asi si ho predsalen obstaram. Len ja mam pocit ze ten zazracny bod G nemam vobec :(...

AdamKrt

No zalezi, aky mas klitoris, ci je vystupujuci, alebo hlbsie. Hovori sa, ze poloha s misionarom, ked mas podlozeny zadocek a das mu nohy na plecia, ze je celkom na to vhodna. On lezi na doraz a trie sa o Teba. Ale ozaj zalezi aj na klitorise. Ak je hlbsie polozeny, treba viac tlacit a to aj pri polohach sa tazsie stimuluje.

AdamKrt

micaa:

mozes dosiahnut vaginalny, ale mozno si siroka, ze potrebujes partnera s dost sirokym udom.

Tak Ti to moze urobit inak. Velmi intenzivne pre Teba bude a urcite Ti to bude vyhovovat, keby si mala bud sirsi vibrator, alebo Ti to urobi rukou. Uvidis, ze sirka ruky bude taka, ze ten vaginalny orgazmus zazijes...

A bod G - nic netreba zvacsovat, len ho treba spravne nahmatat. Nemusi sa predsa stimulovat rovno ten bod, ked sa bude stimulovat priblizne ta oblast, tak sa narazi chtiac, nechtiac aj na ten bod. Takze to chce stimulovat oblast v ktorej lezi a je to len otazka casu stimulacie, kedy dojde orgazmus. Rychly pohyb v tej oblasti a je to.

Alebo si kupit masazny vibrator a prilozit ho na tu oblast bodu G.

Po par orgazmoch bude telo take citlive, ze aj klasicku suloz budete vnimat inak, krajsie...

alzbee

micaa: vzdy ma zaujimalo-ako je to s tym klitorisnym orgazmom? lebo ja viem taky dosiahnut, ale iba v pripade, ked sa drazdim rukou popritom...ale ako ho dosiahnut bez drazdenia rukou? lebo ja aj ked som na priatelovi-ze lezim na nom, tak necitim drazdenie klitorisu...aka poloha je teda nato dobra?