Pre Stanley!

Príspevok v téme: Pre Stanley!
simisim

Ahoj Stanley, nasla som niekde medzi tvojimi reakciu radu jednemu chalanovi, ktory si rozbil vztah pre ziarliviost. Napisal si mu, ze skoda, ze sa neozval skor, mohli ste mu poradit. Ja sa teda ozyvam. Tiez zapasim so ziarlivostou. Moji rodicia sa rozviedli, lebo otec si nasiel inu po rokoch manzelstva. Aj ked som to dlhe roky odsudzovala, nakoniec som sa dala dokopy so svojim naj kamosom, lenze on sa kvoli mne rozisiel so svojou vtedajsou priatelkou. Boli spolu roky a na dialku. Neziarlim na nu. Viem, ze to je unho asi definitivne i ked obcas mu vybehnu vycitky, ale tym ma nezatazuje- to len tusim, ale to aj chapem- sme spolu este len tri mesiace. No ziarlim vsak na inu- teda obcas aj ine, ale na tuto hlavne i ked podla neho nemam dovod. Bola jeho spoluziacka na VS a myslim, ze nieco spolu aj mali (bozkavanie). Kedysi mi sama povedala ako ho lubi a keby nemal vtedajsiu frajerku- dlhorocny vztah, tak by onho bojovala. Potom povedala aj jemu ked koncili skolu ako ho lubi a chcela byt s nim. Zakratko ju ale videl bozkavat s inym. Bol z toho v soku a zrovna mne ako dobrej kamoske, ale uz vtedy to medzi nami iskrilo sa s tym vystazoval a bol z toho hotovy. Potom sa mi aj za to ospravedlnil a viac sme to neriesili. Teraz sme my dvaja spolu. Lubime sa, sme spolu stastny a celkom spokojny, ale ja som z nej dost nervozna a mam z nej strach. Uz som sa mu aj "priznala" a nahneval sa, ze nenam preco ziarlit, ked lubi mna. A aj ked mi to nepovedal, isto ho to stvalo, lebo prave pre lasku ku mne si rozbil svoj predosly vztah a ja mu neverim. Neviem ako ho vnima teraz ona. Tvari sa milo a priatelsky sa na nas- ako par usmieva. Lenze ja sa bojim verit, ze sa mi nanho nevrhne, zmierila sa s tym, ze ho mat nebude a tak uz nanho kasle. Viem, ze ta zialivost moze zbytocne zosilniet a vsetko pokazit, ale co mam prosim robit? Obavam sa, ze to nie je len tym, ze jej sa bat sice mozem, i ked momentalne nemam asi dovod, ale ze keby nebola ona nasla by sa mozno ina, alebo by to bolo aj pri inom partnerovi. To neviem, len si myslim. Teraz som vsak s nim a riesim tento svoj problem s nim. Lenze ako ho vyriesit? Pomoz mi prosim. Dakujem.

micaa

simisim viem ze si si pytala radu hlavne od Stanleyho, ale to co si pisala sa dost podoba aj na mna...
Ked sme sa zoznamili, nemal este dorieseny svoj vztah na dialku (co som sa dozvedela az neskor). Da sa povedat, ze ked zacal chodit so mnou, tak s tou druhou sa tusim este ani nerozisiel, ale uz sa aspon nestretavali. Boli od seba 250 km a stretavali sa cez vikendy, lenze potom sme ich stravili uz spolu.
Ked som zistila, ze kvoli mne (co ma poznal mozno mesiac) nechal svoju niekolkomesacnu priatelku mala som zmiesane pocity... Na jednej strane mi to lichotilo, no na strane druhej sa u mna nastrbila dovera k nemu... Ved co keby mi spravil to iste?
Asi po 2 mes co sme boli spolu sa onho zacala zaujimat spoluziacka. Neriesila som to, ale potom som sa dozvedela, ze on bol do nej kedysi zalubeny, ale ona bola zadana. Ale bozkavanie mali za sebou tiez. Teraz ked ju chalan nechal, tak sa zacala pokusat u mojho priatela.
Vtedy som tazko znasala aj to ze vobec chodi do skoly... Ale snazila som sa nedat to najavo.
Kazda sms poslana len pre to aby mi vyjadlil ako ma lubi, kazda pusa ktoru mi dal len tak, kazdu minutu mi daval najavo ze ma ma rad... To ma zakazdym upokojilo.
Teraz sme spolu 3. rok, minulost uz neriesim, ved naco aj.
Snaz sa cez to nejako preniest, vybral si predsa teba, tak sa tes... Kamaratke stroskotal vztah prave kvoli jej ziarlivosti na jeho znamu. Neurob rovnaku chybu. Cely cas si myslela, ze chce ju, ale preco by potom "stracal cas" so svojou priatelkou? Preco by sa rovno nepokusal u nej?
Chce teba, nie tu druhu, inak by si podla mna s tebou ani nezacinal... Vela stastia!