New Yorker-plavky

Príspevok v téme: New Yorker-plavky
alzbee

Ahojte. Prosim vas, kym sa vyberiem do mesta, chcem vobec vediet, ci sa mi oplati ist do NY-eru (nakolko byvam od neho daleko:))...moje otazky su:))
-predavaju tam plavky?
-ak ano, tak daju sa kombinovat cisla (napr. spodok c.36, vrch 40..respektive nepoznate obchod, kde sa to da)?
-neviete nejaku stranku, kde sa da pozriet ich ponuka...lebo na www.newyorker.sk som nenasla nic..
Dakujem, pekny den

meForMe

aj ja si idem kupit :( minuly rok som si kupila krasne v reservede a vcera na kupku som si ich znicila..kurniiik..

ed-hardy

ja som zas nasla na nete super zlavu na origos plavky ed hardy, za 55€ !! krasne, ruzove, hned som si ich objednala :o)

alzbee

No kupila som si v Re-reservede za 11eur, lebo mali 50%ne zlavy, ale teraz aj lutujem, lebo mam pocit, ze mi blbo modeluju prsia :(( ale utesujem sa tym, ze mozno je to len sila zvyku..

tinulik24

mala som ich min. rok pri mori a sú stále rovnaké, majú zlaté lemovanie a dokonca ani to nie je ani ošúchané - takže myslím že celkom v poho kúpa. Skús pozrieť aj v Gate - tam som tiež videla celkom pekný výber ale neviem či sú kombinovateľné čísla. Inak tam majú aj dosť nízke ceny.

alzbee

tinulik24: a su aspon trosku kvalitne tie plavky-vydrzia aspon jednu-dve sezonu, alebo su take iste, ako od cinanov?

margorka

Ano, maju tam plavky, aj cele, aj vrch aj spodok, aj najnovsie vystrelky a myslim, ze sa daju aj kombinovat. Lebo som videla, ze cisla su prekombinovane, ked som hladala nieco na seba, napr vrch kosiky A alebo B a spodok 40 alebo 44.

Najčítanejšie články