brat sa mi miesa mam nervy!!! pomoc!!!

Príspevok v téme: brat sa mi miesa mam nervy!!! pomoc!!!
Porque

ahojte.. obleciem sa ze idem s priatelom a mu prezovni ma on mi zavola ze sedi v bare s kamosom ...ze pride neskor ze mi to vravel...a pocul to brat a mi povedal ty si glupa sa mu prisposobujes???? to vazne myslite si ze sa mu prisposobujem????ze som riadna hlupana a mam terza nervy mozno som naivna mozno ksua somnou moj chlapec manipuluje hm....

0vecka

jj akoze ak sa to stane raz za rok tak o nic nejde ak to robi bezne zalezi na vas. ja napr ked mam takyto problem tak urobim to iste a pozorujem ze ako sa k tomu druha strana postavi. napr raz ma kamos nechal cakat hodinu tak som sa nasral a ja som ho nechal cakat hodinu a pol a nepovedal mi ani pol slova tak ho skratka beriem ze je taky...

lilyoff

Ako sorry ale kolko mas rokov 11?A co takto vlastna hlava?My Ta nepozname ani Tvoj vztah a ked nevies co je prisposobovanie nemam slov...preboha cele to vyzera akoby sme ti mali napisat ci sa hnevat mas alebo nie lebo Ty nic nevies...

salala

tak ak ti priatel vravel, ze ide predtym s kamosom tak to je potom ok, len ide o to, ze ak sa dohodnete na urcity cas, tak by sa mal snazit to stihnut, cize nenechat ta cakat neaku hodinu, dve...ako sem tam sa to stane, ale nemalo by sa