Nova antikoncepcia Qlaira?

ladysimona

No kocky tak ja beriem Qlairu uz rok, prve tri mesiace je uplne normalne ze kramy bud nemate vobec alebo len raz za to obdobie par dni..po 3 mesiacoch sa vam to uz upravi, ja mam take skusenosti ze mam kramy cca 2 dni a uplne slabucke, ziadne neziaduce ucinky, jedine v tom je problem ze sem tam ich dostanem uz o tyzden skor ako by som mala, ale tiez trvaju len dva dni, a lekarka hovori ze je to v poriadku. Takze ja z mojho hladiska ju odporucam, akurat ze je trosku drahsia, ale som s nou spokojna, tak zatial sa nechystam menit. A tiez jedine co som si este nezistila ako je to s posuvanim menstruacie, to by bolo celkom dobre zistit :)

lucy2459

ladyluxusni

ja by som aj kupila ale zda sa mi to njak vela....ale asi za 22 by si mi nepredala aj s postovnym ci?

ladyluxusni

Baby,mam 2 plne blistre ak zhanate posuniem za 35 aj s postovnym,ale dajte vediet,co najskor,inak vraciam do lekarne.

Danka18

Caute,chcem sa opytat...je normalne,ze pocas brania tejto antikoncepsie je normalne mat slabucku mennstruaciu len 1 a pol dna? Beriem ju prvy krat,teda vobec s nou nema skusenost.Doteraz mi chodila menstruacia pravidelne ako hodinky.Ako som zacala brat tuto tak som dostala jemne krvacanie na 26 den a potom uz nic.Kedze ju beriem presne podla navodu (tj.od prveho dna menstrucacie).Doteraz moje krvacanie bolo dost silne a trvalo aspo 4 dni...teraz mam stres ci so nie nahodou tehotna...

anusik_anjel

Ahojte,
ja beriem túto antikoncepciu zatiaľ len mesiac a teraz dakedy by mi mala prísť menštruácia ale ja s ňou veľmi spokojná teda nie som. bolí ma hlava, prsia, myslím že mi aj narástli, mávam stavy úzkosti, skoro stále plačem z dôvodov ani neviem akých, mám nechuť na jedlo, na sex, ... chcem ísť za lekárkou a vymeniť ich za iné.

bublinkajasminka

ja som uzivala roky antikoncepciu uz pred porodom, po porode som vystriedala yaz, yasminelle a chcela som zmenu lebo ma bolievala dost hlava pri menzese...
lekar mi odporucil qlairu....uzivam ju treti mesiac a ani raz som menstruaciu nedostala......spravila som si test tehu a je negativny.....s tym som aj pocitala, lebo tabletky uzivam pravidelne .....
nikdy predtym mi to ziadna HAK nerobila....ale citala som tu ze je vela takychto pripadov....
v podstate mi to vyhovuje, ze nemam menzes mi tak nevadi, aspon ma neboli hlava:)

...

No baby, neviem ako vy, ale ja som vobec neni spokojna... beriem ju uz dva mesiace, akurat zacinam treti... ten jeden mesiac naskusku este vydrzim, ale urcite prejdem na Yaz. Mne tato HAK vobec nesadla, ved ja uz mam kramy 14 dni vkuse !!!! a vobec nie vtedy kedy som mala mat... a som cela nejaka naliata... nepribrala som, ale sitim sa uplne nafuknuta, plus vytok a zmeny nalad.... ja neviem, ja ju neodporucam....

sejsha

ahojte baby..beriem antikoncepciu asi 5ty rok..kedze som ju zacala brat 15-rocna a bola som ako lata, ako tak sa mi zaoblila postava, zacala som vyzerat zenskejsie, ale bohuzial prsia mi nenarastli..a preto sa chcem spytat, ci tato antikoncepcia, kt.obsahuje viac estrogenu nepomaha aj viacej k rastu prs..dakujem

Najčítanejšie články