Neverim si??

Príspevok v téme: Neverim si??
Mladirra

Ludia mam taky problem... v sobotu idem na jednu brigadu, myslim ze by to nemalo byt nic takze.Je to jedno sportove podujatie.Takze malo byt to byt v pohode. Ale mna uz teraz napadaju tisic katastrof. scenaroov co tam mozem pokaslat.. proste ja neviem ci aj vy ste to niekedy zazili, ale bojims a ze nieco pokaslem ze tam budem na smiech alebo co ja nviem.. Viem ze si aspon zarobim a bude to skusenost ale aj tak mam hnusny pociit. A tot je asi stale ked mam ist niekde prvy krat alebo robit to co som este nerobila pred tym.. Stava sa to aj vam??? :((

bibba

Mladirra, trosku sa widim wtom co pises... ale prawe si citam o tej socialnej fobii a w tej sa tiez moc newidim... tam to je uz trosku prehnane. ja neodmietam wsetkych ludi

Mladirra

Niee.... soc fobilu by som za tym nehladala. casto praxujem v nemocnici a tam musim byt stale v kontakte s ludmi cize to nebude v tom.. Ale naozaj to bude proste len o tom ze si malo verim..

fialocka

Musis si viac verit, ved nikto nie je dokonaly. Ak sa ti nieco nepodari, urcite nie si jedina na svete... kazdy robi chyby, dolezite je sa z nich poucit a zivot ide dalej... urcite to zvladnes. Drzim palce na brigade :)

Mladirra

LEn akosi zistujem ze tento pocit mi komplikuje kazdodeeny zivot ked mam nieco urobit... Proste mam asi strasne nizke sebavedomie alebo tak..

usiak

Mladirra, nicoho sa neboj. Povedz si, ze ved idem tam len na brigadu, nie stravit cely svoj zivot. A ked nieco pokasles? Je tam toho, o par rokov budes na to len s usmevom spominat. Drzim palce! :)

fialocka

Je normalne ze sa bojis, kedze celkom nevies do coho ides. Ale to je iba neistota. Uvidis, ked tam prides bude to fajn a ziadny z tvojich strasidelnych scenarov sa neuskutocni :) Mysli pozitivne, si urcite sikovna zvladnes to.