Uzitocne typy na dovolenku do Tuniska

hajnal

Podla Vas oplati tu kupit tie lieky alebo tam to urcite dostanem?A pocula som aj take nieco, ze je to dobre zacat uzivat uz pred niekolkymi dnami pred dovolenkou...Cosi o tom myslite?

jajav

Ja som bola v Tunisku minulý rok v Tabarke...črevné problémy sme nemali žiadne, takže sme si vychutnali celé All inclusive našťastie...u nás sa dá kúpiť liek Endiex..dosť som o tom čítala a že vraj má také isté zloženie ako tie ich lieky proti hnačkám...my sme ho tiež mali so sebou pre prípad...

bella1988

ahoj hajnal....vies co ja som sice v tunisku nebola ale boli sme tento rok v egypte a o crevnych problemoch viem svoje...som sa tam polku dovolenky zvijala v krcoch a nemohla som si dat ani pohar vinka lebo mi hned bolo zle a to sme mali all inclusive taklze to bolo dost blbe...a ten liek u nas nekupis...to oni maju vlastne lieky ktore zaberaju na tie ich hnacky a problemy...nase lieky ti na to nezaberu takze to sa ti neoplati ani u nas cosi kupovat...ten liek co sme mali my v egypte sa volal Antinal a boli to take zlte tableky...ale ozaj to treba zacat hned brat lebo mne ani to nezabralo tak ja som musela behat tam po doktoroch a dostala som asi tri injekcie do zadku :D teraz mi to pride vtipne ale fakt to neno sranda...treba si davat pozor na to co jes a pijes pre istotu...tak dufam ze si dovolenku uzijete bez nejakych takychto problemov :) myslim ze v tunisku mas mensiu sancu ze ta to stretne :)

honeyz

Tunis je uplne super a my sme tam ziadne hnacky ani nemali /ako naopak v Egypte/. Do kufra zbalit par handier, osusku, krem s vysokym OF a dat velky pozor aby si sa nespalila. V hoteli hned pytat izbu na vyssom poschodi s vyhladom na more /lebo ked sa neozves napchaju do tych najhorsich najtmavsich izieb/. Nezabudnut pas a peniazky na vylety. Pokial hladas klud tak chod do Mahdie, za zabavou skor Sousse, Hamamet.

tunis

Hneď keď prídeš do Tunisu bude Ťa delegátka CK informovať o možných črevných problémoch a poradí názov lieku , ktorý dostav v lekárni / nie je drahý asi 100,- Sk/ . Treba ho kúpiť hneď , nečakať . A aj pri najmenšom pocite, že Ťa pobolieva brucho užiť. Delegátka odporučí aspoň 2 dni užívať.....Nie je to nič zvláštne, aby Ťa tam neustále bolelo brucho, alebo hnačkovať.

.....

Plavky, osušku a niečo na seba. Ja som tam bola spokojná. Ceny akou nás, niektoré jedlá dokonca lacnejšie. Čisté more a čo ma prekvapilo vôbec sa nekradne. Na pláži sme mohli mať peniaze pohodené aj celý deň bez dozoru a nikto ich nevzal. Pri prechádzke v meste sme dokonca zabudli okuliare v jednom obchode, ak sme sa vrátili oni ich zamkli do trezora...pre nás. Nevýhoda - otravní chlapi...ale netreba si ich všímať. Ak im žena dá najavo, že ich nechce dajú pokoj. A treba ha naťahovať o ceny. Oni si vážia človeka, ktorý dokáže cenu vyjednávať. Spustia aj o polovicu. Tak ti prajem peknú dovolenku.