som akurát??

JT

No Mončika ty tu píš niekomu, že odborník od fachu :D. A ešte ani nevieš ako som to rátal, si pozri nejaký lepší BMI test a zistíš, že zhruba cumelka ma 9kg nadvahu, tekvička, kráska22 a A JA? maju 3kg nadváhu. Tak čo tu trepeš s tými vtipnými poznámkami.

Mončika

JT bude asi odborník od fachu :D

Pre pána kráľa, to si ako rátal???

nadváhu nemá ani jedna... skôr ide o to, koľko kg potrebujú schudnúť aby mali ideálnu váhu... ale slovo "ideálna" je relatívny pojem

tak nestresujte zbytočne :)

a ja?

JT:
mas pravdu s tou nadvahou, ved kvoli nej v noci neviem spavat:) to len na odlahcenie
a ak mam pravdu povedat, tak doteraz som ani nevedela, ake mam miery, kedze sa tym nejak nezaoberam, ale dala som si tu namahu a odmerala som sa.
takze: 92/68/94, lenze ako si napisal, vzhladom na moj vek uz nie su idealne a k tomu veku este priratam porod.
a aby som upokojila CUMELKU, od malicka som bola tucne dieta az do dospelosti a paradoxne schudla som az po porode a teraz som relativne spokojna, aj ked to pre mna nie je priorita

JT

NO cumelka tak to maš už všetko doslova v riti s tým boviečo nenarobíš, miery ako pyramída, smerom na dol. Videl som veľa dievčat ktorým narástol zadak a boli úplne tenké. No nič už nespravíš, vždy len trochu. Alebo si dať odsať tuk ak ti to už tak prekáža. Zbitočne drahé a život ti to určite neničí.
a ty A JA? ty máš nadváhu len 3kg a na miery sa ťa ani nejdem pýtať keď máš už 36 rokov to je zrjeme, že už nebudú ideálne.

Faith89

a ja??....no nemyslím si,že dievčatá tu to prezentovali ako neviem aký strašný problém..len sa spýtali na názor a o poprosili radu..myslím,že na to je toto fórum určené...

cumelka:v prvom rade nezačni blbnúť a papaj jasné?!uprav si jedálniček ak piješ sladke vody tipu coca cola atd. toto uplne prec pi ovocne šťavy,minerálky,niekdy je dobrá aj obyčajná voda z vodovodu:D a hlavne pi veľa:Dčo sa týka pečiva papaj celozrnné pečivo,veľa zeleniny,ovocia ale nekombinuj ..ak sa rozhodneš mať ovocný deň tak určiťe do toho nepleť aj zeleninu..dôležitý je aj prísun vlákniny...tiež jedz biele maso,rybky..........proste snaž sa stravovať zdravo:) a v menších dávkach a pravidelne..minimálne 5 jedál za deň:).........mno a hýb sa ..či už budeš behať,byciklovať,korčulovaťˇ,plávať to je na tebe ..hlavne sa pravidelne hýb..veď sú prázky ideálny čas:D....tak ti prajem veľa šťastia :)

a ja?

164cm/54kg ako som na tom ja?? fakt vazny problem.
dievcata, v zivote su tak dolezitejsie veci, ako to, ci mas par kil naviac alebo nie. iste, keby ste mali nadvahu 20 kg, tak vtedy je to velky problem, ale toto tu!!!