90 dnovka od 27.7.

???

Ahojte,mate niekto recept na taku polievku tukozrutsku? Mate s nou skusenosti? Ak mate niekto , poslite mi prosim ...

sajfina

a salamky,keď mám praženicu (teda až raz som si ju spravila),tak na obed 2 vajcia a na večeru 1 a praž na olivovom oleji :D

sajfina

Ariellka tak to je už aké dobré :),vidíš,rozbieha sa ti to :D
salamka ten karfiol a uhorkový šalát by nevadili,veď zeleninu môžeš tiež v tento deň,nemusíš len ovocie a z tých 3 kúskov zemiaka sa ti hádam nič nestane :)
wanesska zajtra sa povinne hlás po vážení,silno držím palce,nech váha ukáže aspoň o kilečko-dve menej :D

wanesska

No tak ja jem 3krát dennne ráno ovocie obed a vecera polovica ako to káze dieta...Dnes mam vitaminový den tak zajtra rano sa skusim odvazit či to aspon zabralo...Tiež mam svoje dni ale teda dnes koncia takže to hádam bude zajtra lepšie.Po ôsmich dnoch by mohlo byt aj už niečo dole nie?...Ahoojte

salamka

ahoojte kočky, tak ja mam dnes vitaminovy den, no uuz som aj zhresila, dala som si na obed kusok zapekneho karfiolu, s uhorkoovym salatom a asi tri skusky zemiakuu :-o
ale tak pokracujem dalej v ovocii, hadam to nespravi taku velku zlobu ci hej? :)

Inac baby, chcela som sa vas opytat, zajtra mam bielkoviny a chcela by som si dat vajicka.... na obed si kolko davate napr ked si robite prazenicu a na veceru kolko si davate? :)

ariellka

Ahoj sajfina,

tak som na 9-dni a dole mam uz 2,6 Kg . Pozri si prispevok pod " jablcko" Splietla som si prezyvku... z ineho fora :) :) :) Starnem. :):)

sajfina

čaute baby,tak som rada,že sa Vám darí :) ja sa akurát zberám na gélové nechty,v stredu som bola u kaderníčky,dosť sa mením toto leto :) ale našťastie v dobrom :D a Ziuu ani ja neznášam mäso,ešte tak ryby by som 2x za deň zniesla,ale mäso normálne nie,tiež to riešim jogurtami,syrmi,praženicou,...ešteže je toľko možností :D

jablcko

Ahojte dievcata,
tak ja mam dnes 9. den. Vcera som mala vitaminovy den a tak som sa dnes rano odhodlala postavit na vahu.
Bola som stastna!!! Za tychto 8 celych dni som zhodila 2,6 kg!!! To je pre upne super vysledok,kedze vobec nehladujem.Naozaj si davam poriadne porcie. :)Kolegyna sa minule tiez zo mna smiala: Taka mala a spapa toho tolko??!!
Zato papam ale len 3-krat denne a uplne mi to staci. Vlastne 4-krat denne,kedze rano o 6:00 hodine ranajkujem,dam si väcsinou o 10:30 hod. este jeden pomaranc alebo jablcko a potom o tej 12:30 hodine sa normalne naobedujem.
Som dnes naozaj stastna.Dufam,ze to pojde teraz uz len dole a nic viac hore. Potrebujem zhodit 10 Kg.. teda uz len 7,4 kg hehe.
Tak mi drzte palceky a aj ja vam drzim palceky.
Inac,uz neviem kto to presne pisal ale ta uhorka na vodovy den je naozaj super myslienka!!

majka__

ja mam dneska bielkoviny. o zeleninke a cisto zeleninkovych salatoch by som nevydrzala asi, ale dnes mi mamka chce urobit pecienku na obed a dam si asi postruhanu mrkvu. tesim sa na ten obed. v pondelok mam vodny den, tak dufam, ze to zvladnem :o). chcela by som ho ako prvy vodny zvladnut uplne v pohode. tak snad. inak... som stastna. a viete preco? totiz tie hlupe kramy ako ja ich volam, tak mi opat pridali kg navyse - to som zistila z toho, ze som pred nimi mala nafuknute brucho ako balon, ze som si pripadala ako 100 kg. ale teraz mi je sukna volna hehe :o)(joj ja si to nikdy nezapamatam, ze pridavaju kg...). nevadi. tak idem do robotky. a vela stastia vam prajem pri dietke.

Najčítanejšie články