90 dnovka od 27.7.

majka__

helus, nemusis sa bat. totiz moja mamka ma 60 rokov, ale 100 kg (na vysku myslim 170 cm). vazila 110 kg, ale pekne schudla a pomocou tejto diety sa dostala na 99-100 kg a chudne dalej. drzim palce :o)

inak ja dnes, aj napriek tomu, ze som vodny den nedrzala do konca som mala rano 76,5 kg. super ne? akoze ocakavala som mozno trsku viac, ze schudnem, ale som rada, ze je to aspon nieco. a do dalsieho vodneho dna by som mala rada aspon o dalsie 2 kg menej.

Helus

Ahojte aj ja som dnes znova zacala s 90 dnovkou,asi pred 3 tyzdnami som je prestala,kvoli zavratom,a slabosti,tak teraz som zvedava,ako telo zareaguje,tak strasne chcem schudnut,a inu cestu uz nevidim,mam 73 kg a 44 rokov,verim ze to dotiahnem do konca.

majka__

ja som vodny den dnes vecer zborala. akoze vydrzala som skoro cely den, ale teraz som bola hladna, tak som zjedla trocha maska.

mandarinka

majka__
ja som uz raz drzala tuto dietu,ale isli sme s rodicmi do chorvatska na dovolenku,a tam som do uplne dokaslala,tak som prestala.Rozhodla som sa ze teraz to uz musim dodrzat,no neviem,chudnut je tazke:)).este som sa nevazila,lebo nemam doma vahu,ale asi skocim k tete vedla a odvazim sa,dlho som sa nevazila tak som zvedava kolko mam.dufam ze neodpadnem ked uvidim to cislo ha ha ha,naposledy som mala nejakych 73kg,no uvidime.

majka__

juj mandarinka, tak to poznam. tiez som bola napraskana... ale dnes by som si normalne aj daco dala, ale mam 29. den - vodny. ale viete co? som velmi rada. totiz teraz som to nevydrzala a odvazila som sa. mam teraz poobede 76,5 kg. cize ked vydrzim, tak snad by som po vodnom dni mala i dalsie kg dole :o) hihi, nemyslite?

mandarinka

ahojte,aj ja som dnes zacala s dietou.akurat som dojedla kuracie prsia(nakrajane na kocky)potrete troškou horčice,a jemne opečene,a k tomu celozrnny chlebik a zo zahrady par cherry paradajok.Keby som si mala dat ešte ten vyvar tak asi prasknem.a vy co?

majka__

arielka, myslim, ze to, ze sme to trosku viac pohnojili nevadi :o). ja mam dneska vodny den a zatial pijem iba mineralku. normalne mam chut nieco spapkat, ale tak asi nespapkam nic. moja sestra, kedze ma pozna, mi odporucila vodny den vynechat. tak ja ho budem drzat dokedy vydrzim. nefandim si, ze to vydrzim az do vecera, ale co uz no :o). ved keby nahodou, tak vecer nieco trosku spapam (nejake ovocie alebo co).

ariellka

Ahojte dievcata majka,ziuu,sajfina,

ako citam,tak sme to vsetky vcera pohnojili.Ja som mala vitaminovy den a na veceru som si dala celozrnu zemlu s maslom a paradjkou .. totalne ovocie,vsak? :)A
Asi je to naozaj tym pocasim.